nasiona marihuany

24 x Tropicanna Cookies F2, 10 x Dolato, 7x Slurricane, 2 x GMO x Sunset Sherbet, 2 SFV OG x Platinum

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
O ku**a, fioletowy hash, tego chyba jeszcze na haszu nie było :D Zapalił bym takiego hehe
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
cheton pokazuje klasę jak zwykle :)
Fotki na tle worków - temat wygląda jak kwitnący bez. Mega hipnotyzujący ten fiolet! Pogratulować.
Masz jakieś upodobane hpsy?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
cheton pokazuje klasę jak zwykle :)
Fotki na tle worków - temat wygląda jak kwitnący bez. Mega hipnotyzujący ten fiolet! Pogratulować.
Masz jakieś upodobane hpsy?

Mnie to bardziej przypomina drzewo o nazwie sumak octowiec. :D Za***isty kolor.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
cheton pokazuje klasę jak zwykle :)
Fotki na tle worków - temat wygląda jak kwitnący bez. Mega hipnotyzujący ten fiolet! Pogratulować.
Masz jakieś upodobane hpsy?

O zasilacze Ci chodzi, czy o zarowki?Jesli o zasilacze, to jade glownie na lumatekach, chyba z przyzwyczajenia, no i sa dosc powszechnie uzywane.Nie lubie wersji 400V, bo kilka razy musialem je wymieniac.Najbardziej lubie moja gavitke 1000W, a dla niej najlepszy jest box +2m wysokosci.Z zarowek zalezy co jest na sklepie, kiedys uzywalem sunmaster super deluxe, teraz glownie gavity wybieram, ale jakiegos philipsa, czy osrama tez gdzies mam wkreconego.Jakos specjalnie na to uwagi nie zwracam, staram sie wybierac znane mi marki i nie brac najtanszych rzeczy z growshopu. ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Akurat właśnie o żarówki mi chodziło, czy masz jakieś przyzwyczajenia. Na gavitę przyjdzie pewnie czas i u mnie. Tą 1000w jako jedynym źródłem światła na jakiej powierzchni świecisz? Korzystasz z szyny do przesuwu?
Też korzystam tylko z zasilaczy lumatek. Nigdy nie miałem problemów z nimi, są solidne, dobrze wykonane. To mi wystarczy.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Jak planty nie sa, az tak wysokie, to trzymam do konca pod 1000W, a jak brakuje miejsca, to zmieniam na dwa wingi ta gavite.Uzywam jej do oswietlania 150x150x200, ale tak jak wspomnialem, te 20-30cm wysokosci wiecej by bylo idealnie.Secret Jardin ma te boxy co uzywam w wersji 235cm wysokosci, ale mam duzo skosow w chacie i nie moge miec takich namiotow wysokich.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Pod koniec grudnia scialem 6 Dolato i 2 GMO x Sunset Sherbet.Zobaczcie sobie, jak sie zmienila struktura topow u wiekszosci roslin.Mozna sobie porownac ze zdjeciami z plantow uprawianych z nasion.Kilka stron wstecz beda.Nie chodzi mi o strukture rosliny, ale o wyglad samych bobow.Teraz mam fotki tylko czterech Dolato, ale moze jeszcze dzis zdjecia pozostalych wrzuce
#3










#6, albo #7











#9












#10








 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Jaki lukierek na paluszkach, palce lizać :crazy:

Są tak owłosione te Twoje cukierki, niczym słynna ''Tarantula'' :lol3:

Jest mocno jakościowo!

Pozdrawiam.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Czyli te z tych fotek to rośliny z klonów tak ? Może nie największe boby, ale tak cudowne że szok. Mistrzostwo świata jak dla mnie, aż ślina cieknie hehe
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Tak, te z ostatniego upa to klony.Topki mniejsze, ale plonowo wyszlo podobnie jak z dolato z pestek.Teraz uzyskalem ok.360 z 6 klonow, a ostatnio ok.550 z 10 roslin z nasion.Topki zbite, oszronione, dobrze klepiace, ale ogolnie nie porywa mnie ten strejn.Moze dwie sztuki jak teraz patrze maja taki zapach i smaczek, ze mi sie podobaja, ale to tez nie na tyle, zeby z nimi dalej pracowac.
Za to GMO x Sunset Sherbet mi sie podobaja.Dobrze plonuja, wygladaja elegancko i podoba mi sie jak smakuja i pachna.Raczej w strone GMO poszly, jesli chodzi o te kwestie.Terp profile tak jak w necie mozna wyczytac, chem/garlic.Na serio konkretne smierdziele i taki nietypowy smaczek.Fajna kontra do tych wszystkich, slodkich kwiatow.

#1, slabo z ostroscia zdjec troche i ta najmocniej dostala po pidzie znowu w tym grow od przedziorkow.Kosa ok.65 dnia, jeszcze z tydzien by jej dobrze zrobil.Z wygladu wole #2, ale ta ma wyrazniejszy smak i troche inny.Dala mi ok.80g, na poczatku flo u***alem jej jakies ostatnie 5cm z kazdego z glownych szczytow.














#2, z wygladu mi sie bardzo podoba.Zapach, smak i produkcja zywicy tez ok.Z tego zebralem ok.90g.Jemu u***alem troche wiecej, jakies 10cm z kazdego odgalezienia, ale tez wysoki wyrosl.Plus z braku duzych, grubych topow jest taki, ze nie stracilem nic przez plesn(poprzednio 3 z 4 glownych) i wszystkie topki fajnie smakuja.Osobiscie nie lubie palic tych najwiekszych palek, wole topy z nizszych partii.
Tu mam jeszcze zdjecia z 8 tyg flo.




Z harvestu, ok.65 dzien flo.

























Sory za tyle zdjec, ale nie chcialo mi sie ich przegladac zbytnio, wiec wrzucilem wiekszosc, ktore zrobilem.Tez go troche przedziorek pomeczyl, ale nie tak bardzo.Mysle, ze jak nastepnym razem je wrzuce w 15L donice, to beda po 100 gramulcow sypac na spokojnie.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Piękności cheton. Jak śmieszek wcześniej wspomniał - może nie największe ale struktura i żywiczność super! Bobki tego typu co #1 mi podchodzą :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół