nasiona marihuany

jak to jest?

Wyszukiwarka Forumowa:

komciu

Member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
8
Buchów
0
Siemanko panowie, Ostatnio wertuje internet próbując dowiedzieć się i zroumieć temat który zaraz opisze mam nadzieje, że wytłumaczycie mi.:bounce:

W jakim celu polecane jest ucienianie liści wiatrakowych które są zdrowe. Ja rozumiem, że lepsza wentylacja,"więcej słońca" tylko co z tego słońca jak roślince zabierzemy fabryki <liście> dzięki którym przebiegają procezy fotosyntezy. Jeżeli już takie działanie ma sens to w sytuacji kiedy
A) roślinki wykorzystały juz potencjał z liści i juz zwyczajnie konczy życie i zółknie
B) walczysz z plechą i każdy powiew powietrza między topami jest na wage złota
C) przygotowujesz roślinke do ścinki <podobno po takim zabiegu roślinka czuje, że zbliża się koniec i zalewa się żywicą> jakiś tydzień przed ścinką.

Ps. Ma ktoś z was panowie purple maroca od GGS'a? bo jestem ciekawy w jakim stadium są wasze pomidorki i kiedy zamierzacie :harvest:.

Ps2. Mam dajne obserwacje na temat rozstrzału genetycznego między marocami oriona i GGs'a, ale wypowiem się po sezonie.:yeahh:
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
W przypadku a i b ma to sens.
Osobiscie obrywam tylko żółte i obumierający liście.
Za to fajnym sposobem jest lollypoping czy jakoś tak. Stosowałem z powodzeniem w 2016.
Mam PMxGSC po przejściach i brakuje im z 2 tygodnie. Jedno feno fioletowe lekko, drugie zielone.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z technikami tego typu jest tak że coś co świetnie działa u jednej osoby u drugiej może nie sprawdzić się wcale. Ja golę praktycznie tylko doły, uważam że nie ma co trzymać liści do których nawet nie dochodzi światło, górnych staram się nie ruszać o ile jakiś duży wiatrak nie blokuje rozwoju odgałęzień.

Obcinanie liści przed ścinką uważam za nonsens, chyba że ktoś boi się pleśni lub chce obniżyć wilgotność w boxie.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Każdy botanik wie że stres wpływa na roślinę pozytywnie bądź hujowato. Liście pod koniec można ciąć ale po mojemu po to, by doswietlic bardziej dolne partie. I po mojemu to planta można ciąć na raty, to i roślinom i farmerowi pasuje bardziej.
 

Zabkowski

Active member
Rejestracja
Wrz 7, 2018
Postów
32
Buchów
0
A co myslicie by w trakcie flo (trzeba jeszcze to ustalic w jakim tyg) przycinac liscie tak jak sie to robi z klonami. Lisc ma 5 listkow i kazdy skrocic o polowe. Oczywiscie to wszystko w celu doswietlenia popkornu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół