nasiona marihuany

Zapewne przelanie co zrobić?

Wyszukiwarka Forumowa:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
W boxie mam kilka sztuk mj.
Przed wczoraj zauważyłem że ta roslina jakby robiła się słaba tzn leciutko było widać opadające liście czyli pomyślałem że ma suche i podałem wszystkie po 0.5 litra wody każda z biohumus em i bio Fish w małych dawkach.
Pozostałe rośliny są piękne a tej jeszcze bardziej liście opadły w dół jak na foto. W podstawce nie stoi woda. Podlewane były po wyłączeniu światła.
Temp w boxie 31 C wilgotność 42% ziemia light mix
Będzie jeszcze z niej coś czy lepiej wywalić i na szybko. Jakiegoś automata wrzucić?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ziemia nie wyglada na przelaną ja bym stawiał na temperaturę 31 w dzien tak
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Tak w dzień 31 zbilem teraz do 30 póki co żadnej poprawy zobaczymy jutro.
Czy genarstor CO2 ma może mieć jakiś wpływ na to? Zawiesiłem że 2dni temu taka mate która się spryskuje woda ale to chyba raczej nie
Zapomnialem dodać donice 9L
Nasiona są na indor i teraz nie wiem czy czekać czy wrzucić jakieś auto zamiast tej jednej
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Poprostu cie nie lubi i nic z tym nie zrobisz. :) temperatura niby na granicy prawidlowej,ale ziemia wyglada jak bys z piaskownicy wzial napewno nie wyglada na dobrze podlana.

---------- Post Zaktualizowany 22:15 ---------- Data pierwszego postu 22:12 ----------

Jak chcesz to moge ci wyslac peche og kusha auto od humboldt jak nie masz mordo bo dostalem pare gratisow.chyba ze masz.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Brakuje im czegoś dlatego się obraziły, być może magnezu, zacznij robić opryski z reszty pożywki którą podlewasz to może zareaguje z entuzjazmem, wyrzucać szkoda, da się odratować.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Dzięki bardzo za pomysł z tą pestka ale znalazłem speed boom auto już sie moczy.
Podlalem ta rosline jeszcze biohumusem i trochę wody ale nic to nie dało liście oklapniete są całkiem.
A co do. Opryskow to nie mam nic na miejscu więc leci do śmietnika i wsadze tam auto żebym za dużych strat nie. Mialdzięki bardzo za pomoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół