nasiona marihuany

Co robić złodziej itd.

Wyszukiwarka Forumowa:

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Witam jako że ten rok był dla mnie kiepski przez i złodzieja który sam ma kilka krzaków i wykopał moje i posadził koło swoich. A najlepsze że natrafiłem na jego miejsce przypadkiem i poznałem tam swoje planty po specyficznie złamanej łodydze przy ziemi i jej naprawie wszystko zostawił tak samo. Miałem za kradzież zabrać mu wszystkie ale nie chce być złodziejem, więc zostawiłem foto-pułapkę i dowiedziałem się co to za kur.iszon po czym zostawiłem 3 kartki jedna z kilkoma zdaniami, a na dwóch wydrukowane jego zdjęcia przy plantach, przyjacielowi przechodziło przez myśl żeby go na pały wystawić bo było by ciekawie dlatego że złodziej jest synem zastępcy komendanta powiatowego policji ale wybiłem ziomkowi to z głowy, aha i ta osoba na pewno ma na podobnym forum konto i wstawia fotki jak myślicie dodać tam kilka komentarzy i jakieś zdjęcia? Jak myślicie co zrobić? Zabrać wszystkie krzaki? Podsuwajcie swoje pomysły
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
bierz wszystkie i sie nie pie**ol. to jest wojna i przetrwa lepszy :D
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
A co Ty jakiś ***any konfident jesteś? Chciałbyś aby ciebie ktoś podpie****il?
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
Jakby mi wykopał krzaki to bym go o***ał ze wszystkiego co ma, krótka piłka.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Wstaw fotopułapke z opcja wysyłania mms jak przyjdzei fota masz troche czassu zeby dojechac i na***ac go kijem...badz powiedz ze te teraz sa twoje a jak znikną pod koniec sezonu to podpalisz mu chate , a jak bedzie mial glupi pomysl isc na psy powiedz ze masz filmiki z fotopulapki jak podlewa gada i jak stawia samochod przy miejscowce raczej bedzie mial sranie i nie bedzie zbytnio zastanawail sie czy to prawda czy nie, wtedy ma mało opcji a napewno nie podpie****enie cie. Albo poczekaj az beda w miare dojzale i wyppie**** go.
 
L

Lord of Old School

Guest
W takiej sytuacji skosił bym wszystko bez wyrzutów sumienia.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
poczekaj zeby chodz troche miec , wiadomo ze nie do konca bo on moze po tej akcji tez byc niecierpliwy, ii podejrzewac ze mozesz znalezc jego i czekac na ten moment kiedy beda chodz w polowie gotowe :)

---------- Post Zaktualizowany 15:09 ---------- Data pierwszego postu 15:03 ----------

ja na miejscowce jak mie okradli zostawiłem x2 sidła na dziki :) po 2 latach jezdziłem patrzec czy ktoś nie robi w tej miejscowce . ale 1 sidło znikneło wiec pewnie sk***iel wszedl , a druga została tam gdzie była :) watpie ze sarna wlazła bo raczej nie odwiązała sideł od korzenia drzewa :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ja bym sie na niego ustawil na jego miejscowce i oklepal maske za takie frajerskie zagrywki.
Zadnych tam podpie****en na psiarnie .
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
[MENTION=68526]Pierwiastek[/MENTION] weź mu zostaw kartkę z prośbą o oddanie krzaków. XD
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Jak się nie znacie to może warto się poznać ? pogadać i ewentualnie razem doprowadzić grow do końca po czym się podzielić , może się przy okazji nauczy ( może gówniarz nie zna zasad jak nie zostać frajerem ) Pamiętajcie że przyjaciel naszego wroga może zostać i naszym przyjacielem w tym wypadku akurat (choc nie koniecznie ) może lepszym rozwiązaniem będzie nie łomot a budowanie mostów jak to po rodzinie jest Policjant to przynajmniej jakaś wtyka będzie :D
To tak pół serio , pół żartem ;)
 

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Od poniedziałku byłem prawie cały czas blisko jego spota leciałem z kumplem na janie i czekaliśmy na niego żeby z nim normalnie pogadać tym bardziej że swoje krzaki miałem na swojej działce nic tam nie rośnie prócz chaszczy. Czekaliśmy do wczoraj po 23 przyjechał więc zaczekaliśmy na niego koło jego auta, gdy przyszedł to powiedziałem mu co i jak że za***ał mi krzaki z mojej działki i żeby nie był ku**ą i je normalnie oddał a on stwierdził że je znalazł i że to mój problem i żebyśmy spie****ali od niego. Więc typek dostał porządny oklep dodatkowo złamaliśmy mu ręce i wszystkie palce. Jedną łapę że kradł na terenie prywatnym a drugą za całokształt i stracił wszystkie krzaki i ostrzeżenie że jak na foto go zobaczę że chociażby się kręci koło mojej działki to będzie sobie na niej dołek kopał. A chcieliśmy się dogadać :)
 

alcmdzsweg

Member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
24
Buchów
0
dodatkowo złamaliśmy mu ręce i wszystkie palce. To nieźle się tam bawicie
MJ ma łączyć, nie dzielić <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół