nasiona marihuany

Aerofarm / 80 watt

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
Dej to wyżej bo ten Led ma moc naprawdę. Karbuja ci się liście wiec bym dał wyżej o 10-15cm
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Czy to ma sens Dark ? W ziemii miałem na 70,80 cm i odpalonego na maksa na 240 watt i szły super criticale dobrze.
 
D

DarkMessiah

Guest
Każda odmiana jest inna ja mam w h*j słabszego leda niż twój i zgadnij co na 150w jest na 80cm na 0.5m2. Nie zaszkodzi spróbować czyż nie?
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Każda odmiana jest inna ja mam w h*j słabszego leda niż twój i zgadnij co na 150w jest na 80cm na 0.5m2. Nie zaszkodzi spróbować czyż nie?

Niby nie zaszkodzi ... w sumie co mi szkodzi , mogę tak na próbę zrobić.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dobrze prawi ten Pan wyżej, zobacz u mnie jaki karzeł się zapowiadał jak było za dużo powera
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Yo !

Tak to wygląda w zbiorniczku. Zlałem trochę wody, ph 5.8, temperatura substratu 21/22, EC 0.6

Pytanie: jak to wygląda u was z dokarmianiem dolistnym w uprawach bezglebowych? Pryskacie?







pozdro !
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ajjajajaj, ale mnie kręci ten widok,:freak2: jest dobrze jak są "rybie ości" Ile tlenu jest pompowane na jaką pojemność? Zauważyłeś jaka jest różnica po zniżeniu temp. Jak masz czas i ochotę w*** tam butelkę jakąś z zimną wodą co by zejść do 17°, 18°C - warto ekperymentować

Aż chyba odpalę jedną w jakimś 2-3L DWC motherfucker bo nie wytrzymam :pl: i prawdopodobnie będzie to Auto Purple Afgan a dwa Auto Silver Bullet w Hempy Bucket <lol>

Sorry za spam
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Ok 20 litrów substratu obecnie i 360 l powietrza na godzinę,

Hehe spoko luzik ziomuś Twój spam jest tutaj zawsze mile widziany :)

Dark lampa wyżej tak jak radziłeś , nie mam nic do stracenia lampa ok metr od roślinek...

---------- Post Zaktualizowany 17:56 ---------- Data pierwszego postu 17:55 ----------

pokaz ty lepiej gore :D

Hej Darku , jak wrócę z pracy to pokażę, to dzisiaj przed północą :)
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
yo ! tak to wygląda obecnie



spokojnej chłopaki i dziewczyny i miłego weekendu !
 
D

DarkMessiah

Guest
Nie jest źle. Bym podnosił świtało/zmniejszał moc do mometu podniesienia się listków ku gorze.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ja bym dokupił jeszcze jedną pompkę ze 360L/h ( zwiękrzając przy tym ilość kamieni napowietrzających, bo niedługo będą wszytkie oplecione korzeniami) <rotfl> na flo, a co do podnoszenia lampy to bym się wstrzymał ( do flow) bo jak zaindukują to roz***ie box.
Teraz przynajmniej się fajnie rozkrzaczą. Albo jak piszę [MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION] - podnieś lampy, ale ja wtedy dał bym siatkę :freak2: ewentuanie ostry trening łącznie z łamaniem przewiduje.
Jak Ci nie wychodzi trening roślin to podnieś słońce, bo w takim buszu naprawdę łatwo zrobić krzywdę przy wyginaniu, łodyga mokra jest cały czas, a dostępu do środka brak. No i jeszcze taka sprawa że możesz nie zauważyć kiedy karłowacieje, ale to chyba nie problem bo miałem tak i podniesienie lampy załatwiło sprawę.
Pozwalasz już im wskoczyć z pH trochę wyżej? No właśnie jakie są parametry pożywki, jedzą dziewuchy dużo? pH rośnie szybko?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół