nasiona marihuany

Aerofarm / 80 watt

Wyszukiwarka Forumowa:

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Miej tylko wszystko przygotowane

Yo !

Wszystko jest gotowe. Patrze na to i w sumie nie jest źle, jest tylko trochę ch***wo...
O dziwko najmniejsza roślina nie ma żadnych problemów... Może te 4 poprostu potrzebują czegoś innego? A może ta mała jeszcze nie ''dorosła'' i nie wie co ją czeka i dopiero za chwilę jak podrośnie i da mi do zrozumienia, że jest źle ??? Nie wiem, zobaczymy... Ec 0.9 ph 5.8 temp substratu 20-21 stopni

Fakt faktem to najciekawsze grow jakie miałem. Jest najbardziej chu**we, ale też najciekawsze, jest interesujące i daje mi do zrozumienia jak mało wiem. Uczę się tutaj najwięcej, a i tak jeszcze nic nie wiem.

Chłopaki dziekuję za wszystkie dobre rady ( tzn. mam nadzieję, że dobre. To okaże się za tydzień pewnie ).

Wiem, że wszystkie problemy jakie mam to jest oczywiście moja wina, ale skąd mogę wiedzieć jak nigdy tego nie robiłem. Zastanawiam się nad wodą jaką mam z kranu ? Daję wodę prosto z kranu, nie odstaną, nie odparowana, prosto z kranu do wiadra, dodaję odżywki, regulacja ph i do systemu... Zastanawiam się tak dlatego, że nadchodzi zima a u nas, a na zimę dosyć mocno chlorują wodę. I ogólnie jest ona dosyc mocno chlorowana.

Parę zdjęć.























pozdro !
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie nie wali chlorem

to, że nie wali to nie koniecznie musi oznaczać, że go nie ma, może jest ale go nie czujesz bo nie ma go tak wiele. U mnie jest ewidentnie i jest go nie mało, bo go czuję. Czekam Dark aż się powoli ustabilizuje moja sytuacja, kurczę zależy mi aby to zrobić, bo jak nie zrobię tego tutaj to nie będę w życiu starał się wysadzić tamtych nasion, które dostałem, pisałem już do gardenica i on już wie. Nie jestem debilem i wolę je oddać jemu, on w ziemii je zrobi i napewno mu się uda, bo w ziemi każdemu się udaje.
 
D

DarkMessiah

Guest
Nie każdemu się udaje w ziemi ;) błędne stwierdzenie. Znikome ilości chloru są oczywiście Uk z tego co czytałem to 1mg/l czasem więcej jak robią jakieś naprawy rurociagu. Takie ilości nie zabija ciebie ani rosliny. Czytaj o hydro/aero jest masa artykułów jak to zrobić dobrze.

Pozdrawiam Ciebie.
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Może u Ciebie zaczęli ozonować?
Chlorowali i będą chlorować ponieważ ozon jest używany do uzdatniania wody i szybko się rozkłada, a w wodociągach zawsze będą się namnażać drobnoustroje.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Co dodaja, czyli jaki sklad ma woda mozecie sprawdzic w wodociungach, latwiej wygooglowac niz sie zastanawiac ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No a zbadajcie sobie wodę w kranie w bloku rano w i w nocy:crazy:
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Dzien 17.

Jaka chu*nia by nie była, to muszę wam przyznać, że one nieźle zapie****ają. Takie zdjęcie poglądowe z dnia 14 i z dzisiaj, z dnia 17.

Dzień 14



Dzień 17, jak widzicie rośliny zmieniają miejsce, zmieniam koszyczki i wstawiam w inne miejsce.



Yo !
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie martwił bym się chlorem bo to nie organika tylko twardością wody skoro używasz kranówy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół