nasiona marihuany

Aerofarm / 80 watt

Wyszukiwarka Forumowa:

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Tylko mówię, że można tak zrobić z odpowiednia wentylacją i nic więcej :)

---------- Post Zaktualizowany 16:46 ---------- Data pierwszego postu 15:37 ----------

no to pakuj 600W+ mocny went w 0,8m2 i popaczymy co z tego wyjdzie

Skończyłem obecnie pracę z hps , miałem 275 watt na O.36 m2 z nowym hpsem i wysokością boxa 140 cm i jakoś sobie poradziłem więc na 0.8 m2 z wysokością 2 m nie widzę problemu . I wierzę, że też nie widzisz [MENTION=73516]JOS[/MENTION] tylko takie przekomarzanki robisz słodziaku

---------- Post Zaktualizowany 21:31 ---------- Data pierwszego postu 16:46 ----------

Przy 800w i mocnym cobie na takiej powierzchni masz karlowate planty i opozniony wzrost oraz ogolny rozwoj rosliny, wszystko spowodowane zbyt mocnym natezeniem swiatla. Spectrum slonca nie jest porownywalne z zadnym sztucznym zrodlem.

Hej [MENTION=78183]dnx[/MENTION] pisaliśmy o hps :) pozdrawiam Ciebie i dzieki za rady co do hydro :)

---------- Post Zaktualizowany 21:41 ---------- Data pierwszego postu 21:31 ----------

A o tym słońcu, to rozumiem, że tak samo ono świeci na Islandii i w Nigeriii i w obu tych miejscach takie same plony zbiorę?

mój kocusiu wiesz jak jest i nie zadawaj retorycznych pytań słodziaku kociaku... zastanawiam sie jak pójda Twoje pestki w aeroponice ? Jak oczywiście uda mi się zrobić do końca to co robię teraz... Nie chciałem próbować tego pierwszego grow na takich dobrych nasionkach... chciałem również przeprosić Gardenica ale skasowałem konto i nie wysłałem mu tych pestek z czego muszę przyznać, że jestem teraz bardzo zadowolony, bo je dalej mam :) . Pewnie myslałeś że bym mógł Ciebie oszukać i je zachować dla siebie i nawet miałem na początku taki pomysł, ale tak robić nie można bo to nie uczciwe by było, a ja taki nie jestem.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Nie wywiazales sie z umowy ze mna i wychujales innego usera, wiec oprocz tego, ze jestes rozhisterowanym krzykaczem, to jestes tez oszustem.

Ps. Mocno sie zastanow nad kolejnym postem, bo moze byc twoim ostatnim.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Nie wywiazales sie z umowy ze mna i wychujales innego usera, wiec oprocz tego, ze jestes rozhisterowanym krzykaczem, to jestes tez oszustem.

Ps. Mocno sie zastanow nad kolejnym postem, bo moze byc twoim ostatnim.

Skasowałem konto, pewnie i tak nie wysłał adresu..., jak założyłem konto ponownie, to chcialem napisać ale nie miałem możliwości pisania wiadomości prywatnych. A teraz chcę się zreflektować i nic więcej . Nie jest fajnie mieć takie pestki i siać je dla siebie , i z nikim się nie dzielić tym co wyrośnie dlatego założyłem nowe konto.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Skasowałem konto, pewnie i tak nie wysłał adresu..., jak założyłem konto ponownie, to chcialem napisać ale nie miałem możliwości pisania wiadomości prywatnych. A teraz chcę się zreflektować i nic więcej . Nie jest fajnie mieć takie pestki i siać je dla siebie , i z nikim się nie dzielić tym co wyrośnie dlatego założyłem nowe konto.

Za ile się zguestujesz misiaczku? <sex>
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Dzień 12. Ida chyba naprawdę szybko, narazie jest ok ? ... oby tak pozostało. Ec - 1.5, troche podniosłem



pozdro !

---------- Post Zaktualizowany 10:07 ---------- Data pierwszego postu 10:03 ----------

Za ile się zguestujesz misiaczku? <sex>

Tani nie jestem :D - dobra kawa i ciasteczka

O takich sprawach nie pisz na ogólnym. Są to prywatne sprawy nie wszyscy musza o tym wiedzieć ehh...

pozdrawiam Ciebie !
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Pytasz się czy jest ok? Kiedyś wszystko po mistrzowsku wiedziałeś najlepiej, a teraz uszy po sobie? Tak się kończy kozakowanie.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Sorry [MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION], nie mam nic innego jak ogólny, bym tego nie robił tutaj, ale nie moge pisać wiadomości prywatnych, a chciałem się dowiedzieć co u ''starego kumpla'' i jak sie potoczyło wszystko, jeżeli to oczywiście nie jest tajemnica i [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] chciałby mówić, może nie wszystko sie potoczyło dobrze i pewne rzeczy jeszcze bolą. Dosyć szybko przywiązuje się do ludzi i nie jest mi obojętne co u nich się dzieje. pozdro

---------- Post Zaktualizowany 10:48 ---------- Data pierwszego postu 10:46 ----------

Tak się kończy kozakowanie.


...tak się zaczyna aeroponika :) pozdrawiam Ciebie
 
D

DarkMessiah

Guest
Było nie kasować konta! Jak chcesz gadać o prywatnych sprawach to w jakiś dziwny niewyjaśniony sposób daj mu kontakt do siebie. A jak nie to czekaj aż ci ograniczenia zejdą z konta.

Pozdro
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Za ile się zguestujesz misiaczku? <sex>

aaaaah jak to dwuznacznie zabrzmiało :), no chyba, że pytasz o czas, - to pewnie porobię tutaj na aeroponice i może wtedy o tym pomyślę, a może nie ;) bo mi na niczym już tutaj nie zależy, tylko na tym, żeby zrobić coś nowego i zreflektować się i zrobic grow z podarowanych mi pestek jak wszystko się uda na tych testowych. Chcę zrobić coś, czego jest mało, nauczyć się czegoś nowego czego nigdy nie robiłem, zrobić coś, żeby to forum było może chociaż troszkę bardziej uniwersalne ( jest za***iste, nie zrozum mnie źle ), ale akurat takiej uprawy na takim systemie jeszcze nie było.

pozdro !
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jakie tam jest cisnienie w tym systemie? Ile barow?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Low pressure aero to de facto hydro, kolo rzeczywistego aero takie pudelko z pompka to nawet nie stalo.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Low pressure aero to de facto hydro, kolo rzeczywistego aero takie pudelko z pompka to nawet nie stalo.

To mini system, nie ma tutaj typowych dysz zamgławiających, to aerofarm od ghe

Pozdro :)
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Wrzuć tam jeszcze pompkę z zaczarowanym kamykiem. U mnie jak podkręciłem ilość pompowanego powietrza z 160L/h do jakiś 400 to było czuć moc, ogólnie leć jakoś 500L/N na 8L w rezie( policz sobie z proporcji:).
Ogólnie chodzi mi o ilość rozpuszczonego tlenu w wodzie, dla mnie to jedyna słuszna droga. Z tym że ilość rozpuszczanego tlenu spada ze wzrostem temperatury- pompuj zimne powietrze, ogranicz długość kabla bo stracisz na wydajności, zdejmij chu**we zaworki zwrotne z wężyków bo wkładają do takich zestawów. Przepłukuj korzenie w innym wiadrze jak się da tylko staraj się nie złamać bo wtedy łatwo o zzakarzenie i obserwuj czy nie robi się brązowy, bo często u mnie za wysokie EC powodowało przypalanie korzenia i jego kruszenie- coś jak pythium które dobrze znam heheh.
To takie moje luźne sugestie i co zaobserwowałem u siebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1

hej ! dziękuję za te wszystkie rady, jestem trochę zielony w tym temacie, tzn to co przeczytałem to wiem, ale widzisz, Twoje rady - to są takie rady, o których producenci nie mówią, więc bardzo Tobie dziękuję za wszystko co napisałeś. Patrzyłem co trzeba robić w sytuacjach kiedy temp pożywki jest wyzsza niz powinna, że stężenie nawozów niższe, niz zalecane na dany czas ''życia'' rośliny itp... Pompkę kupiłem, ale już o tym żeby zdjąć te zaworki to widzisz nie myślałem, to jest praktyka, której mi brak - dziekuję ! Moja pompka ma 6 litrów na minutę, nie było wiekszej w tej cenie. Zastanawiałem się jak to jest z ilością substratu w zbiorniku ? Co bys mi poradził, czy lepiej mieć mniejsza ilość substratu ? Mam obecnie ok 15- 20 litrów ? Czy lepiej mieć jak najmniejsza ilość ? Powiedzmy 10 litrów ? Wiem, że może sa to informacje, które mogę łatwo znaleźć na grasscity, ale dlaczego by nie zapytać kogoś tutaj kto też może wiedzieć :)

dziękuję i pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół