nasiona marihuany

Pierwsze Początki

Wyszukiwarka Forumowa:

jarek88821

New member
Rejestracja
Wrz 8, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam mam pare pytań odnośnie uprawy.
Moj boks-szafa ma wymiary 50x80x120 wysokość zawsze mogę ją zmniejszyć. Posiadam 5 drzewek automatów feminizowane całkiem możliwe że będę chciał do kupic 2
Pierwsza rzecz którą chce kupić jest żarówka Żarówka CFL Phytolite DUAL 125W - obie fazy czy ona mi wystarczy na 5 drzewek ewentualnie na 7
Druga Odbłyśnik Aluminiowy, 80% perforowany 40cm x 40cm x 16.6cm czy on jest w ogóle potrzebny ?
Trzecia zakupiłem biohumus eko mam nadzieje ze dobrze zrobiłem
Czwarta chce kupić HESI BLOOM COMPLEX - 500ml na kwitnienie roślin czy to będzie dobra odżywka
Jedno drzewko ma na listku żółte plamki prawdopodobnie przez przelanie czy to jest juz stracona roślinka
 

jarek88821

New member
Rejestracja
Wrz 8, 2018
Postów
4
Buchów
0
Co myślicie o wentylatorze biurkowym w szafie będzie to dobre rozwiazanie ?
 

jarek88821

New member
Rejestracja
Wrz 8, 2018
Postów
4
Buchów
0
Mam żółte przebarwnienia na dolnych listków podlewam biohumusem cały czas wyczytałem ze mało jest azotu znalazłem coś takiego
VitaFer N+ - nawóz o zwiększonej dawce azotu
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Zdjęcia. Koniecznie dodaj zdjęcia.Ciężko pomóc z samego opisu. Ile dni mają te twoje rośliny ? Jeśli chodzi o moc to policz sobie ile lm potrzebujesz. Odbłyśnik nie jest wymagany ale bardzo, podkreślam BARDZO pomocny. Jeśli chodzi o te plamy to zależy jak wyglądają, może to być albo przenawożenie, za blisko lampy, za ciepło i wiele innych...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół