nasiona marihuany

Outdoor kwitnienie niedobór 2 tydzień

Wyszukiwarka Forumowa:

alcmdzsweg

Member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
24
Buchów
0
Hej, tak jak pisałem w temacie jest to 2 tydzień kwitnienia. Z dnia na dzień liście robią się co raz to bardziej żółte.
I teraz mam do was pytanie. Słyszałem, że azot podczas kwitnienia może spowolnić ten proces, a zarazem to jego brak (tak mi sie wydaje) jest tutaj problemem. Co poradzą mi w tej sytuacji bardziej doświadczeni koledzy?



Zastanawiam się jeszcze czy użycie w tym momencie canna pk 13/14 nie rozwiązało by tego problemu
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na tym etapie to azot jest jeszcze najbardziej potrzebnym pierwiastkiem, i jest tak do chwili gdy roślina rośnie w górę. Po za tym, azot o ile tylko nie podajemy go w nadmiarze żadnego kwitnienia nie opóźni, za to odpowiadają fotoperiod, geny i hormony. Podanie PK 13/14 to potas i fosfor, jak podasz je teraz(jeszcze nie czas na nie) to jedynie pogłębisz niedobór azotu. Po za tym, podlewaj więcej, widzę że rośnie w ogródku więc to raczej nie problem, 10l co drugi dzień MINIMUM możesz im polać.
 

alcmdzsweg

Member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzięki wielkie! Podsypie obornikiem w granulkach i będę więcej podlewać.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Akurat obornik w granulkach raczej się nie sprawdzi, zanim zacznie działać będzie już za późno, a uwalnia się dłuuugo. Daj im jakiegoś nawozu w płynie, a te granulki zmieć z pod krzaków.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Moze je podlej? Bo rosna chyba w piaskownicy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół