nasiona marihuany

Substral saprol na pleśń

Wyszukiwarka Forumowa:

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Witam, czy preparat Substral SAPROL grzybobojczy nadaje się do ochrony krzaków przed pleśnia? Preparat dobrze chroni i zwalcza przed plamistoscia liści, rdza, mączniakiem, antraknoza oraz zamieranie thuij ale czy ochroni planty w późnym flo przed pleśnia?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
WIesz co, matula uzywała tego do roślin ozdobnych , z tego co pamietam nie było tam rozpisek warzyw tylko iglakow i wlasnie roslin ozdobnych a co ci w Topsinie nie pasuje?
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Kupiłem właśnie substral dzisiaj zamiast topsinu ze względu na to ze substral na opakowaniu ma informacje ze chroni przed pleśnią, z tego co wiem na konopi najczęściej szara pleśń się pojawia i pytanie czy substral da rade? Nie mam żadnych oznak pleśni ale chciałbym chronic zamiast leczyć a na etykiecie substrala zero informacji o szarej pleśni, pytanie czy wymienić na topsin który walczy z szara pleśnią ?
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Kupiłem właśnie substral dzisiaj zamiast topsinu ze względu na to ze substral na opakowaniu ma informacje ze chroni przed pleśnią, z tego co wiem na konopi najczęściej szara pleśń się pojawia i pytanie czy substral da rade? Nie mam żadnych oznak pleśni ale chciałbym chronic zamiast leczyć a na etykiecie substrala zero informacji o szarej pleśni, pytanie czy wymienić na topsin który walczy z szara pleśnią ?


Wymień na topsin lub teldor, substral ma podobną skuteczność jak 2% roztwór sody oczyszczonej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół