nasiona marihuany

Wieksze pomieszcznie

Wyszukiwarka Forumowa:

Niktwazny11

Member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Witam a więc tak słowem wstępu w sumie jestem początkującym rolnikiem mam 2 male uprawy w mini boxach. Nie dawno ogarnąłem sobie na 1 pietrzę pomiesczenie gospodarcze 4.5m2.
w jednym miejscu jest wysokość 2m a w drugim 3.5m tak by to wszystko fajnie zoobrazować to na 2 metrach kwadratowych jest 2 m w góre i nagle idzie przejście na drugich 2 metrach do góry 3.5m kwadratowe co mi bardzo to ulatwia poniewaz zamontowałem duży filtr węglowy.
A więc tak zostały mi już tylko dni by wystartować z moim dużym projektem ;d
Sprzęt mam profesjonalny 4 lampy HPS 400w (220k lumenów) filtr węglowy, 2 wentylatory wyciągający o mocy 1220m3 a wtłaczający powietrze do środka 600m3 jestem zaopatrzony również w nawilżacz powietrza 8l oraz 8 membran oraz wentylator mieszający. I mam kilka pytań co do mojej uprawy i prosilbym was starszych kolegów o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. A więc pomieszczenie nie jest w ógole ogrzewane a i tak mam problem gdy odpale wszystko (nie odpalałem jedynie nawlizacza powietrza bo przyszedl 3 dni temu chodź wiem że pomoże zbić ten z 1 stopień) to temperatura sięga 35 stopni... Nie mam pomysłu jak to zbić nie chciałbym bym kupować żadnych odbłyśników z szyba itp gdyż zakupiłem swoje porządne (The Orginal ADJUST-A-WINGS ENFORCER 86% MEDIUM 70x55cm)
I chciałbym by one pozostały. Główkuje i nic nie moge wymyślić. Myslalem rowniez by do rury wciagajacej dolaczyc druga rure i dac ja jakos z okna no ale to raczej odpada gdyz jak przyjdzie zima to raczej wszystko zamarźnie podczas wylaczonych lamp. Ogolnie rura wlotowa znajduje sie w malym pomieszczeniu z oknem i tutaj moje pytanie gdy przyjdzie zima to jak to wyglada od tej strony gdy beda lampy wylaczone. Czy te pomieszcznie bede musial ogrzewac? Kombinuje caly czas i nie moge wymyslec jezeli ktos bardziej doswiadczony bylby chetny pomoc tutaj lub calkiem na pw to bylbym wdzieczny za pomoc. Jeżeli to zły dział to prosilbym bardzo o przeniesienie tego gdyz nie jestem az tak biegly na forach itp. Proszę też powstrzymać się od komentarzy że strata pieniedzy prąd itp. Mam wszystko pod tym względem ogarniete tylko prosze o ta techniczna pomysl czy moze ktos mial kiedys podobny problem chciałbym zbić do tej temperatury najbardziej odpowiedniej chociaż 28stopni. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Cześć,
dokąd odprowadzasz ciepłe powietrze? Skąd tłoczysz powietrze tym wtłaczającym? Jaka jest temperatura w tamtym miejscu? Ile masz wentylatorów mieszających? W jakim miejscu mierzysz temperaturę?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Jak pieniądze nie grają dużej roli to polecam jednostkę A/C
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół