nasiona marihuany

Co polecicie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Z racji tego że jestem początkujący nie będę bawić się w to przesadzanie.. wrzucę je do Light mixa bo nie mogę sobie pozwolić na kiepską druga uprawę... dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi i pomoc ;) pozdro
 
D

DarkMessiah

Guest
Z all-mixe jest zabawa, bo nie można do tego wsadzić pestki, spali roslinę, trzeba przesadzić sadzonkę która ma minimum 10 dni, żeby wytrzymała tą ilość nawozów które są w tej ziemii.

Co ty pleciesz ty o biobizz all mix piszesz? Nosz to wierutna bzdura jest. Nie raz nie dwa tak robiłem, obecnie prowadzę fr od nasiona w all mix. Nic nie jest popalone.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Poważnie, bez żadnego przepłukania wsadzasz sobie nasionko do allmixa i rośnie? To mnie zaskoczyłes.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ze 3-4 lata temu sam tak robiłem, nic nigdy nie przypaliło. Aczkolwiek jakoś szybciej mi wegowały i lepiej się ukorzeniały sadzone najpierw w lightmix
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Polecam Canna terra professional (tą bez plusa) żarcia na ok. 3 tyg, od pestki szło bezproblemowo..
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
no ja też osobiście zaczynałem kiedyś w allmixie i było spoko. Nic nie popaliło ale spotkałem się z opiniami, że komuś tam popaliło siewki w tej ziemi.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Polecam Canna terra professional (tą bez plusa) żarcia na ok. 3 tyg, od pestki szło bezproblemowo..

Dokładnie taki sam skład jak Lightmix z Plagronu, zaczynając od pH, przez EC i NPK nawozu który jest w ziemi :)
 

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
Wielokrrotnie sadziłem nasiona w all-mix'e i nic nie paliło, wszystko ok.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam.
Miałem 4 razy indoor w microbox, ziemia czasem Canna Terra Pro (bez plusa), innym razem Biobizz AllMix, dawałem kiełkujące nasiona od razu do takiej ziemi i nigdy nic się złego nie stało. Więc mogę potwierdzić opinię innych, że wszystko spoko. Polecam od razu dać do docelowej ziemi i donicy oraz dać na górę keramzyt. Niby są opinie, że ziemia musi oddychać, że po podlaniu wilgotność większa (co moim zdaniem daje tyle co jakieś podstawki z wodą), ale z mojego doświadczenia wynika, że jak dasz to ziemia dłużej trzyma wilgoć w górnych i bocznych warstwach i korzeń ładnie wypełnia szerokość donicy od samej góry. Gdy nie ma nic to ziemia na górze szybko wysycha i korzeń idzie bardziej w dół. Czasem też na brzegach donicy robi się szpara i woda leci od razu do podstawki a ziemia dalej sucha, a przy keramzycie ładnie się wchłania na całej szerokości donicy. Nie musi być gruba warstwa keramzytu, aby tylko przykryć ziemię na całej powierzchni.
Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół