nasiona marihuany

Wasze pierwsze palenie z rodzicami

Wyszukiwarka Forumowa:

xdowyxdek

Member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
19
Buchów
0
Hejka,
Interesuje mnie jak wasi rodzice przeżywali pierwsze palenie, czy to z wami czy waszego tofca :D

W końcu napewno większość z nas próbowała ich przekonać ,że zioło nie jest „trujące” hehe:)
 

xdowyxdek

Member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
19
Buchów
0
Okej to ja zacznę.
Po długim czasie od rozmowy o nieszkodliwości zioła stało się.
Niestety niewiem czy nie przesadziłem z ilością jak na pierwszy raz hehe

Dostało im się super skunka z vapo, gdzieś 0,2. Jak na waporyzer to sporo. Mnie już nieźle robi.
Poszli spac po 10 min i rano mówią ze zrobiło się słabo i poszli spac xdd
Potem zgłębię temat z nimi
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja dopiero jestem na etapie tłumaczenia, że to nic złego i o dziwo dobrze mi idzie więc może przy kolejnym zjeździe rodzinnym dodam coś od siebie do tematu :D Pozdro dla wszystkich za***istych rodziców !
 
J

Jake Sully

Guest
Paliłem z rodzicami mojej narzeczonej ociec przez pół godziny patrzał na kota potem powiedział że zjadł by karkoweczke z pomidorem serkiem i bułeczka ale stwierdził że niechce mi się robić więc poszedł spać hahaha twierdzili ogólnie że nic ich nie wzielo i że to jak zwykły papieros no cóż ja z moją jaram jak smok i nas wzięło przyjemnie nie za słabo nie zaocno tak akurat spalilismy 1 blanta Czyściocha na 4
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ja paiłem z moim tesciem i wujem na imprezie rodzinnej. Zakozaczyli przy wodce że jakie to z nich cwaniaki to im blanta skreciłem z jakiegos outa i ich pozamiatało.
Wuja na tryfe prawie zaniosłem a tesciu zaległ na kanapie w salonie do rana.
Tak sie kończy picie wódki i jaranie mj
 

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
nie wiem czy odkopywanie takich postow nie jest zabronione ale moja mama zawsze mi powtarza ze lepiej zebym palil niz zebym chlał
(no i ma racje ;D)
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Jak już odkopane to i ja się wypowiem.
Ogólnie moja rodzina była bardzo przeciwna tego żebym palił nie tłumaczyłem się wiele bo lata swoje miałem i mam z czasem gdy już widziała mnie upodlonego alkoholem jak nie raz piłem 3 dni pod rząd i była masakra ogólnie to teraz jak mnie widzi ujaranego i zadowolonego z którym można się dogadać itd itp to mi nawet już nie mówi żebym nie palił kiedyś chciałem jej dać ale nie chciała ale też nie mówiła mi żebym nie palił czy coś. Jedynie udało mi się ujarać przy piwku jej brata a mojego wujka :D i teraz często przychodzi i pyta czy coś tam mam :)

Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół