nasiona marihuany

Pc Box

Wyszukiwarka Forumowa:

Koosmita

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
11
Buchów
0
Siemano, chciałbym zacząć siać automaty w growboxie z pc ale potrzebuje pomocy.
Pudło ma wymiary:
Szerokość -18
Długość -45
Wysokość -42
Oklejony kocem ratunkowym
Lampy niewiem czy bedą dobre ale mój pomysł to
4x świetlówka 15w 2700k
Co o tym sądzicie?
+ jeden wentylator 70x70mm dac na wylot ?
I jaki drugi wentylator doradzicie ?
Z góry dzięki i życzę udanych plonów :harvest: .
 
R

rastahause

Guest
Koc ratunkowy moim zdaniem lipa. Nie lepiej sobie kupić mylar na allegro jest 1000 razy lepszy a wydatek koło 30zł. Co do lamp się nie wypowiem bo nigdy nie bawiłem się na świetlówkach i chyba nie mam zamiaru więc niech tu się wypowiada ktoś inny. Dodaj jeszcze jakiś wentylator mieszający i bd git.
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
koc - odradzam Ci, aktualny box ,który mam jest oklejony kocem ratunkowym i raz ,że dużo z tym zabawy bo trzeba dobrze to ponapręzać jak kleisz ,dwa łatwo się ściera ,uszkadza ,brudzi ,no nie wygodnie po prostu, lepiej właśnie zainwestować pare złoty w mylar, mam porównanie od kolegi (box mylar) to jest o niebo lepiej i nawet estetyczniej po prostu.

Ale co jak co... ważne ,że zdrowo rośnie :spalony:

4 żarówy dadzą radę spokojnie, ale ja bym na Twoim miejscu dokupił barwe 6500k na veg ,a te 2700k zostawił na flo :D
I tutaj cenna rada ,która dostałęm na tym forum, na flo możesz zostawić jedną żarówe 6500k a reszta 2700k bo z tego co wiem na pewno więcej korzyści dla roślinki bo masz wtedy szersze spektrum światła...

Pozdro
 
R

rastahause

Guest
I dodam że mylar ma znacznie lepszą odbijalność światła w porównaniu z takim kocem.. Serio bierz mylar resztę tak jak pisałeś i co ja ci napisałem i będziesz miał calkiem spoko PC BOXA :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół