nasiona marihuany

[HPS250W + spudnik + 0.64m2] Blue Dream, La Confidental, Sweet Tooth, Critical

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Trochę liście klapnięte. Od czego to może być? Za zimno? Bo właśnie u mnie tez tak się porobiły...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Po prostu ciemno :) Za zimno raczej nie mają, dziś nie sprawdzałem im temp ale obok stoi ten drugi namiot, pomieszczenie ocieplone, więc się nawzajem coś tam grzeją hehe
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Po prostu ciemno :) Za zimno raczej nie mają, dziś nie sprawdzałem im temp ale obok stoi ten drugi namiot, pomieszczenie ocieplone, więc się nawzajem coś tam grzeją hehe

Mylisz się my friend, ewidentnie brak magnezu i uranu, proponuję oprysk z 10% r-rem gorzkiej soli oraz mikrobombardowanie jądrami uranu.

Jednak się skusiłeś na nieprawidłowy montaż sputnika i wentylatora? :)

P.S. Strasznie podoba mi się ta gra kolorów która zachodzi pomiędzy przewodami wentylacyjnymi, achhh...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zastąpiłem to kryptonitem i sproszkowanym adamantium.

No zdecydowałem się na coś takiego hehe jak na razie daje radę za***iście z tą 250ką. Potem ten przewód od spudnika do wentylatora dam krótszy żeby się tak nie załamywał (albo dam wentylator poza namiot) i z drugiej strony dorzucę filtr.
Sugerowana odległość (długość przewodu) od cooltube do wentylatora to 1.5m niby...
Z tymi przewodami to jak w tej piosence o hippie i Odcieniu: "Ona i on, niebo i grom (...) Bieguny dwa łączą się" <peace>
 
O

OdcieńZieleni

Guest
liczyłem na wiekszego upa a nie rąsia do namiotu, 2 zdjęcia i nara XD za kogo Ty nas masz? :> a piekły uszy, wiedziałem ktoś rąbie du*e, pacze, no nie pomyliłem się, to on, zazdrości prawdziwej miłości .. HUE HUE XD
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ależ jadą szybko te rośliny hehe, 2 największe połamałem bo nijak tego spudnika nie dało rady ustawić. Desconocida kush fajnie wygląda, choć wszystkiego jestem ciekawy :) te blue dreamy największe



Ps. wiatrak za***any bo od jakiegoś czasu daję odrobinę kwasku cytrynowego do wody do nawilżacza bo dużo kamienia jest, no i sporo to pomaga ale właśnie taki osad się niestety robi ;/ wyczyszczę je niedługo i będzie git bo nawilżacze już wyjechały
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Wszystko co mialem od Blimburna(glownie jako gratisy do zamowienia) do tej pory, to wszystko bylo lipne.BD tez kiedys mialem i szczotowata wyszla, slaby zapach, malo zywicy i luzna.Reszta krzakow podobnie od tego producenta.Na poczatku sierpnia z boksa wy***alem Sour Diesla, bo po 4 tygodniach flo mial dopiero zalazki kwiatow, ponad 1,7m wysokosci, a kazde odgalezienie wygladalo jak osobny krzak, taki wielgas wyrosl.Oby u Ciebie bylo inaczej z tymi Blue Dream.Pozdro.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To nie brzmi optymistycznie :) no nic, mam nadzieję że coś tam wyjdzie z tego. Z drugiego namiotu strawberry glue mi się podobają póki co najbardziej ale to dopiero początek.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Elo mordy :p
ogłoszenia parafialne - desconocida kush wyleciał z namiotu, okazał się męszczakiem. Jego miejsce zajął critical, który jest mały i zabiedzony no ale może coś z niego będzie. Delikatnie jeszcze połamałem niektóre odrosty - mam miejsce ale zostawiam sobie bezpieczny margines. Sweet Tooth i Blue Dreamy ostro kwitną, critical jeszcze nie a La Confidental zaczyna.



 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemanko,
kolejny mały up z małego namiotu :) 3 panny solo

La Confidental



Sweet Tooth



Blue Dream

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka! Szybkie 3 foteczki z małego namiotu. [MENTION=7378]cheton[/MENTION] co do blimburn miałeś rację hehe mam te dwa blue dream, jeden luzak totalny, drugi już trochę lepiej ale tez szału nie ma. Przynajmniej tyle, że oba żywiczne. Fajnie rośnie sweet tooth i la confidental (na froncie). W środku taki trochę kulawy critical 2.0, szybko się buduje.





 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Foty z kartofela ale są :) Będą lepsze jak wezmę dobry aparat. Blue dreamy bardzo ładnie pachną (jeden zbity mocniej, drugi luzak ale oba mają cudną woń). Critical zaskakuje swoim szczytem bo to taki badylek po prostu z jednym szczytem. Sweet Tooth oszroniony konkret i dużo szczytów. La confidental zbity tak, że jakby kogoś pakietem z 5g rzucić w głowę to można pewnie krzywdę zrobić :p





 
D

DarkMessiah

Guest
Częstotliwość aktualizacji:
Nie należy umieszczać zdjęć co kilka dni gdzie zmiany/różnice są niewielkie (oczywiście pomijając problemy, choroby). Jednocześnie aktualizacje muszą być przeprowadzone przynajmniej raz w miesiącu. W przeciwnym wypadku mogą zostać przeniesione do działu Nieukończone.
W każdej aktualizacji powinien być umieszczony wiek rośliny - z rozróżnieniem na VEG/FLO :freak:

Bardzo ładnie to wyglada. Pozdro
 
O

OdcieńZieleni

Guest
za tako krzywo akcje to bym mu zdjął Super z tego Moderatora, a nie


a tak po za tym nabite pałkersy, a ten odbarwiony to co to ? bo chyba nie napisałeś, chyba ze jestem przy***any? :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół