nasiona marihuany

"RYANAIR Project" Robimy CROSY (o(o(o(o)o)o)o)o)

Wyszukiwarka Forumowa:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
TO LECIMY:





























( White Fire OG x DHG GG#4s1 ) x Karmarado OG ) : M
ój Kogel Mogel


Czyje Geny:



White Fire - Og raskal



GG#4S1 - Dark Horse Genetic



Karmarado OG - Karma Genetic






"Krótka Historia Odmiany "
Nasiona były robione 2017 roku , jeden Withe Fire Og z paczki był wyjątkowy nie ze względu na Yield lecz ze względu na biały kolor wiec postanowiłem go revegować i zapylić pyłkiem GG#4 który miałem w zamrażalce ,nastepnie z 8 pech Fem wyszło mi 6 dziewczyn , wybrałem najładniejsza która była wieksza od raeszty o około 25-30% a przy okazji okazało sie że najszybciej przybiera na masie ,potem ją Rewegetowałem zebrałem 5 klonów z których 3 sie przyjęły i poszły do docelowych 5 litrowych donic , potraktowałem jedną panią azotanem srebra 0.3g zmieszanym z 0.5 litra wody demiralizowanej, smarowałem liście i łodygi przez 3 dni patyczkiem ,raz dziennie o tej samej porze i dodatkowo delikatnie ja jeszcze spryskiwałem roztworem po 5 tyg banany były pełne zapyliłem jedną panią i zebrałem pestki , na początku stycznia 2018 dostałem od znajomego fajnego klona Karmarado OG robi je często. i powiedział że ta wyróżniała sie wiec pozbierał z niej chyba z 15 klonów , i postanowił dać jednego staremu koledze, żebym sobie coś z nim zrobił bo wie że jestem tutaj królem azotanu srebra :D , więc nie wiele myśląc 8 nasion ( White Fire OG x DVG s1 GG#4 ) wyszło z zamrażarki wykiełkowało 7 od razu do donic docelowych 4L , z Karmarado OG zebrałem pyłek i zapyliłem najładniejsza SilverSpray ( tak sobie ja nazwałem kazdy chyba marzył chodziaż raz żeby zrobić fajną odmianę i ją nazwać najlepiej tez ustabilizować ale to już kilkuletnia bajka :) ) zebrałem około 50 pech zostało mi z 20 więc lecimy dalej z krzyżowaniem tym razem na forum:) .


Zabawie juz w Polsce jakieś 4 - 5 miesięcy więc zabrałem troszke fajnych genów ze sobą do PL aby porobić troche pestek w mojej Klitce :) Docelowe 0.8 Litrowe podłóżne doniczki muszą być małe bo domian troche będzie zwłaszcza na początku pozniej sie wyselekcjonuje facetow i baby a moja GrowSzafka z dawnych lat nie jest za pojemna 70x35x110 okolo



Wyposażenie ( jeśli można to tak nazwać )


2x Wentylatory Silenta 125S / 143m3/h
2x CFL 65W Tydzień potem MH250
1x MH 250w /250w HPS Philips
1x Nawilżacz powietrza zwyklak za 70zł
Ziemia COMPO BIO + Perlit 20% około
Nawozy tylko Podstawowe :
Canna Veg
SuperThrive
Canna Flores
Atami: Bloombastic








"Geny"


3x REG, animal cookies ( BC BUD DEPOT)
*Girl Scout Cookies x Fire OG* 2012


2x REG ,Gorilla Juce ( IN HOUSE GENETICS)
*Meatbreath x Cherry Gorilla*


2x FEM, Blue Dream ( HUMBOLDT )
*Blueberry x Haze* 2010


3x REG, Peanut Butter N'Chocolate (EXOTIC GENETIX)
*Dosidos x Mint Chocolate Chip*


1x FEM Dankalato (DANK GENETICS)
* Gelato33 x Sunset Sherbert*


2x FEM Citral Glue R1 ( ETHOS GENETICS )
*Gorilla Glue #4 x Citral Skunk*


2x REG Tha Melon ( KARMA GENETICS )
"Melon x Biker Kush" 2017


1x FEM Kosher Kush (RESERVA PRIVADA)
*Kosher x OG Kush* 2010











Dawcami Pyłku będzie mój SilverSpray , ale też prawdopodobnie tez "Tha Melon " który był z pierwszego rzutu karmy teraz wyposcili drugi ale ponoc juz z innych rodziców ludzie mówią ze nie jest juz to samo, wiec zalezy mi na nim zwłaszcza ze juz go nigdzie nie ma a jak jes in stock to mi pisza na 2 dzien ze juz nie maja tylko jeszcze nie zmienili statusu ;/ . Jak nie wyjdzie żadna dziewczyna do zapylenia z tej odmiany, to zapyle pyłkiem REGA chodziaz po kawałku Citral Glue r1 i czegoś tam jeszcze :) wszystko w sumie wyjdzie w praniu co do Tha Melona. Przełącze na flo wywale facetów napewno większość, do 2 szafki włoże silverspreya wysmaruje Azotanem reszte przełącze znowu na VEG na 2 tyg żeby SilverSpray puscił banany i znowu przełącze reszte na FLO....mniej więcej tak to będzie wyglądało.

Pewnie wyjdzie tez pare topków więc i bedzie co zjarać, dawno nie paliłem ale tu sie pokusze pewnie po pare machów z każdej ;)


















"NA KONIEC JAK WYJDZIE TROCHE TEGO, TO ROZDAM NA JAKIES FOTORELACJE"​
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
po pestkach widać że masz pojęcie o dobrych smakach :)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Miał byc jeszcze True OG ale gdzies mi pechy zagineły w podrozy bo miałem w tak zwanym czopku :)

---------- Post Zaktualizowany 13:11 ---------- Data pierwszego postu 13:05 ----------

po pestkach widać że masz pojęcie o dobrych smakach :)

Dzieki wielkie. Cos tam wiem :) od 8-9 lat zbieram mam tego troche. Na out mam jeszcze warry no4 i no 8 z 2015 roku jak wyjdzie z tego projektu cos ladnego i szybkiego to zapyle pare pech i zobaczymy czy bedzie z tego cos pod nasze slonce.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zycze ppwodzenia w tym projekcie. Jestem mega ciekawy jak Ci to wyjdzie. Jak co to przysepie jak zrobisz os-a <joint>
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Nie ma sprawy :) oczywiście "jak wszystko wyjdzie" :) jak cos fajnego sie stworzy to w nastepnym projekcie zapylaczem bedzie MAC1 od Capulatora. Jestem go bardzo ciekaw ale tez szkoda mi go otwierac bo juz go sie nie dostanie...przynajmniej narazie
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Zasiadam i czekam z niecierpliwością na efekty :D jesteś kozak i tyle :D
P.s masz w planach jakieś outowe crossy polauto/auto? Jak tak to zaklepuje haha
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Zasiadam i czekam z niecierpliwością na efekty :D jesteś kozak i tyle :D
P.s masz w planach jakieś outowe crossy polauto/auto? Jak tak to zaklepuje haha

Jak napisalem wyzej, mam warry no4 no8 z 2015 to zmieszam cos z nimi , jeszcze nie wiem co ,ale cos zmieszam z tego projektu :) badz jak mac1 bede robil to nim zapyle. Jeszcze nie wiem jak ten projekt sie skonczy wiec nie zapeszam. Z auto to myslalem zeby

( Pomarancze auto x warr no4 ) x pomarancze auto ) zeby wyszedl automat teoretycznie.
 
Ostatnia edycja:

Hqjwpbcq2

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2018
Postów
53
Buchów
0
Wow....skad bierzesz te niektore odmiany? Ten mac jest tylko na jednej stronie i to niedostepny a whiter fire og nie ma nigdzie. Melona tez nigdzie nie widze O wiekszosci nawet nie slyszalem zbierasz tylko takie z USA?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Tylko żeby ryanair znowu nie odwołał lotu :sunny:
Będę zaglądać, powodzonka <peace>
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Wow....skad bierzesz te niektore odmiany? Ten mac jest tylko na jednej stronie i to niedostepny a whiter fire og nie ma nigdzie. Melona tez nigdzie nie widze O wiekszosci nawet nie slyszalem zbierasz tylko takie z USA?

Maca MIałem Ze Sklepu horror ale to było z rok temu moze 10 miechow , White fire nie pamietam ale chyba Neptuna. Miałem ostatnio faze na Inhousa :) Jelly Breath mam slurricane, Grapes Of Wrath, Gorille juce , Goliatha i Garlicane tak sobie zbieram...troche sie uzalezniłem.... jak widze coś nowego to juz karta z portfela mi się wysuwa :D z takich fajnych co nie ma na necie Dosidosa #18 i #22 od archive ( nie jset to orginalny dosidos tylko ich mieszanka ) , Mam strawberry bannana ze starej matki od 4 lat robia z nowej bo im padła, purple punch 2.0 ale to f3 jakies z Insta od farmera zamieniłem się z nim, Yode OG od frosta , c, Star dawga f2 od Top Dawg ale tylko pare pech w tytce mi zostało,True Og 1.5 paczki ,Cookies and Cream od exotic Genetix , Triple OG od excotic genetix....dużo mam zwyklakow white rusian od serrious z 2010roku tak jak ak47 , mam Cindarelle 99 od BrothersGrim tez z ich pierwszej seri sprzed lat teraz zrobili nową ale nie jestem zainteresowany :) sour zkittlez od dying breed i to tyle reszta to sa jakies normalne dostepne w polsce i uk normalnie Exotic Teraz ma Faze na tą odmiane co dostał kiedyś w holandi I wszystko miesza z Tiną / constantine jak nie zrobią nowych cookies and cream i mint and chocolate to tez bedzie rarytasek jakiś do kolekcji :D.
Ale powoli zaczynam otwierać paczki :) narazie zobacze co z tego zrobie, jak pójdzie tu ładnie to zaczynam otwierać wszystko :D ile można oglądać pudełka...na Roseespecial miałem chrapke ale 999 Funtów ? Troche ich ponioslo zwlaszcza ze w usa maja po 400 dolcow za to wole kupić ze 2 paczki czegoś innego jednak, chodz chodzi mi po głowie ta odmiana jakiś czas.
 
Ostatnia edycja:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Duzo fajnych genow oby wyszlo jak nalezy. Fajnie takie kolekcjonerskie rarytaski miec ,tylko u mnie to pestki dluzej niz miesiac nie wtrzymuja i zatapiam <lol>
Powodzenia i bede zagladal co tam majstrujesz .
P.S. Ale te cflki to mogbys zamienic na cos lepiejszego ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Jak napisalem wyzej, mam warry no4 no8 z 2015 to zmieszam cos z nimi , jeszcze nie wiem co ,ale cos zmieszam z tego projektu :) badz jak mac1 bede robil to nim zapyle. Jeszcze nie wiem jak ten projekt sie skonczy wiec nie zapeszam. Z auto to myslalem zeby

( Pomarancze auto x warr no4 ) x pomarancze auto ) zeby wyszedl automat teoretycznie.

Ustawiam się w kolejce po te kule, kolorowo tu będzie u Cb :)
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Duzo fajnych genow oby wyszlo jak nalezy. Fajnie takie kolekcjonerskie rarytaski miec ,tylko u mnie to pestki dluzej niz miesiac nie wtrzymuja i zatapiam <lol>
Powodzenia i bede zagladal co tam majstrujesz .
P.S. Ale te cflki to mogbys zamienic na cos lepiejszego ;)

Wiesz jak jest dnx. Jedni kupuja aby uprawiac, a drudzy kupuja aby kolekcjonowac liczac, ze kiedys beda uprawiac.

Zycze autorowi watku powodzenia i mam nadzieje, ze bedzie tu co ogladac, nie tylko ladne opisy i kolekcje pestek, ale tez skilla.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Miał byc jeszcze True OG ale gdzies mi pechy zagineły w podrozy bo miałem w tak zwanym czopku :)

---------- Post Zaktualizowany 13:11 ---------- Data pierwszego postu 13:05 ----------



Dzieki wielkie. Cos tam wiem :) od 8-9 lat zbieram mam tego troche. Na out mam jeszcze warry no4 i no 8 z 2015 roku jak wyjdzie z tego projektu cos ladnego i szybkiego to zapyle pare pech i zobaczymy czy bedzie z tego cos pod nasze slonce.


Pamietaj ze Warr po cichu robił semi i nikomu o tym nie mówił, tzn jego odmiany były czesto krzyzowane z autosami dlatego wszyscy sie dziwili ze takie szybkie i zbiory we wrześniu są.
Rose F2 mam teraz od Kota w moim projekcie, jak coś wyjdzie ciekawego to odezwe sie na pw
przyznaje ze odmiany zacne i fajnie wyszukane, oby sypneły pestkami
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
mam nadzieje, ze bedzie tu co ogladac, nie tylko ladne opisy i kolekcje pestek, ale tez skilla.

Myślę że ktoś bez ręki do uprawy i nie siedzący w tym głęboko od lat nie posiadał by w swoich rękach takich pestek nawet przypadkiem ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół