nasiona marihuany

Niedobór potasu?

Wyszukiwarka Forumowa:

kosmos

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2016
Postów
34
Buchów
0
Witam.Jak mniemam,to co na zdjeciach to niedobór potasu,zgadza się?Faza flo,więc idzie Burza Kwiatów Substral na kwitnienie.Podlewanie co 2-3 dni 1,5g na 1.5 L.Czym jeszcze ewentualnie mógłbym ją wspomóc,jeśli faktycznie to ten niedobór?

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 
L

Lord of Old School

Guest
Niema sie czym przejmowac ja bym podsypal dolomitu troche
Pozdro!!!!
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Wez sie chlopak moze uspokoj troche z tym spamowaniem, bo nikomu nie pomagasz.Nie ma sie czym przejmowac?Dolomit zalatwi sprawe? :) Nie jestem do konca przekonany, czy juz moglby wystapic niedobor potasu na tym etapie.Nie widac, zeby to kwitlo, najwyzej jakies pojedyncze pistile na plancie, ktorych na zdjeciach nie widac.Na sile bym jej tak nie karmil ta burza kwiatow, bo koncowki troche zjarane ma i ch*j wie, czy nie od nadmiaru jakiegos pierwiastka.
 

kosmos

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2016
Postów
34
Buchów
0
Wez sie chlopak moze uspokoj troche z tym spamowaniem, bo nikomu nie pomagasz.Nie ma sie czym przejmowac?Dolomit zalatwi sprawe? :) Nie jestem do konca przekonany, czy juz moglby wystapic niedobor potasu na tym etapie.Nie widac, zeby to kwitlo, najwyzej jakies pojedyncze pistile na plancie, ktorych na zdjeciach nie widac.Na sile bym jej tak nie karmil ta burza kwiatow, bo koncowki troche zjarane ma i ch*j wie, czy nie od nadmiaru jakiegos pierwiastka.

Spoko luz,mistrzu.Może faktycznie za szybko Burza Kwiatów poszła w ruch,ale od dwóch tyg.pokazują się tu i ówdzie perflowersy.Obiecuje przystopować i lać tylko wodę.dzieki i pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół