nasiona marihuany

Big Drippa

Wyszukiwarka Forumowa:

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Witam. Czy system Big Drippa sprawdza się w praktyce? Na jak długo wystarczy ten zbiornik 10,5l przy czterech roślinach? Dokładnie to czy mogę zostawić planty np. na tydzień czy w takim przypadku tylko autopot? Jest jakiś inny sposób/system by przez tydzień ew. półtora tygodnia nie musiec podlewać?

Edit: w przyszłości pewnie kupię autopot ale finanse mnie w tej chwili ograniczają stąd pomysł Big Drippa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
>>Odpalasz ten swój driper
>>Bierzesz pojemnik z podziałką/miarką
>>Patrzysz ile zleci w ciągu godziny
>>Otrzymujesz prędkość w ml/h
>>Mnożysz poczterokroć bo cztery doniczki
>>Dzielisz pojemność zbiornika przez prędkość
>>Wynik obrazuje na ile czasu starczy Ci dany zbiornik
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Jak policzyć takie coś będąc w posiadaniu sprzętu to ja wiem. Bardziej pytam kogoś kto to ma i wie na ile wystarczy.
 
S

Seedmaniak

Guest
U mnie to wygląda tak, 6 krzaków water ringi + kamerka + gniazdko ip. I siedzę teraz w Wietnamie i podlewamy zdalnie planty.
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Te kamerki, gniazda bocianie i drony wraz z termowizją oraz transmisją prosto z Wietnamu nie wchodzą w grę, bo kosztują więcej niż to wszystko warte. Ja tu piszę, że nie mam pieniędzy i dlatego Big Drippa za 50zl, po to by móc raz na tydzień podlewać, bo pracuję w delegacji.

Znalazłem jeszcze tańszy od Big Drippa. Dozownik IDOZ. Co myślicie o tym? Wtykam po sztuce w donice i na każdą butle 5l. Koszt 10zł.
 
Ostatnia edycja:
S

Seedmaniak

Guest
Przywieź landrejsowe pestki!

będę szukał, co prawda wnuczka mi w tym raczej nie pomoże:)

---------- Post Zaktualizowany 14:35 ---------- Data pierwszego postu 14:34 ----------

Te kamerki, gniazda bocianie i drony wraz z termowizją oraz transmisją prosto z Wietnamu nie wchodzą w grę, bo kosztują więcej niż to wszystko warte. Ja tu piszę, że nie mam pieniędzy i dlatego Big Drippa za 50zl, po to by móc raz na tydzień podlewać, bo pracuję w delegacji.

Znalazłem jeszcze tańszy od Big Drippa. Dozownik IDOZ. Co myślicie o tym? Wtykam po sztuce w donice i na każdą butle 5l. Koszt 10zł.

jest to jakiś pomysł, ale sam kupowałem różne czary .. driperow , pajaczkow i podobnych ustrojstw mam masę i dopiero pomysł z pompką i water ringami jest coś wart
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
>>Odpalasz ten swój driper
>>Bierzesz pojemnik z podziałką/miarką
>>Patrzysz ile zleci w ciągu godziny
>>Otrzymujesz prędkość w ml/h
>>Mnożysz poczterokroć bo cztery doniczki
>>Dzielisz pojemność zbiornika przez prędkość
>>Wynik obrazuje na ile czasu starczy Ci dany zbiornik

Czy mogę Cię poprosić byś mi obliczył coś innego? Mianowicie ile potrzebuję mb takiej folii:

100% diamond 1.25m x 1m -1mb

aby okleić szafę 60x110x150. Z góry dziękuję za odpowiedź. Nie chcę zakładać nowego wątku sory za offtop.

Edit: Tym wzorem to obliczę?
a = 60cm
b = 110cm
h = 150cm

Pc = 2ab + 2bh + 2ah
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Czy mogę Cię poprosić byś mi obliczył coś innego? Mianowicie ile potrzebuję mb takiej folii:

100% diamond 1.25m x 1m -1mb

aby okleić szafę 60x110x150. Z góry dziękuję za odpowiedź. Nie chcę zakładać nowego wątku sory za offtop.

Edit: Tym wzorem to obliczę?
a = 60cm
b = 110cm
h = 150cm

Pc = 2ab + 2bh + 2ah
Takiego hu*a <lol>
Bez20tytulu.jpg


Ale podstaw prostopadłościanu* nie ma sensu wyklejać, bo masz odbłyśnik na górze, a na dole baldach.
 
Ostatnia edycja:

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Hahaha no roz***alo mnie ?
Ten h*j mistrzostwo świata i w dodatku rzeczowo ale to dokladnie to samo co mój wzór ? Pozdrawiam. No o to nie jest sześcian tylko prostopadłościan xD
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół