nasiona marihuany

LST i FIM

Wyszukiwarka Forumowa:
E

eldom

Guest
Czołem,
Nie lubię zakładać nowych tematów ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania - chodzi o połączeni dwóch treningów (tak wogóle szukajka coś z***ana jest bo jak się wpisze LST , lub LST FIM , to zawsze zwraca zero wyników a tematów trochę jestz LST nawet w tytule). Otóż pytanie jak to połączyć - większość informacji jakie znalalzłem mówiły że najlepiej jest zrobić najpierw LST a potem FIM. FIM tylko na odrostach. Pytania są następujące :

1. Ile czasu dać im po nagięciu zanim zaczne je ciąć - czy czekać aż zbuduje się odpowiednia ilość pięter na odrostach jak przy samym FIM (coś mi się wydaje że to zbyt długo potrwa)
2. Czy ciąć wszystkie odrosty na raz , czy po jednym , może pół na raz i pół drugim razem ?( w sumie to pytanie czy lepsze mnóśtwo stesu na raz czy katować ją powoli) Jeżeli nie na raz to ile odczekać między cięciami ? Aż odrosty obcięte zaczną znowu rosnąć ? Może określoną ilość dni ?
3. Rozumiem że cięcie może się odbyć tylko i wyłącznie na wegu, czy powinno zachować się jakiś odstęp czasowy przed przełączeniem dla bezpieczeństwa ?
4.Jedna z roślin jest opóźniona w stosunku do reszty - czy FIM na większych krzakach daje nadzieję na to że mniejszy nie FIMowany podgoni trochę rozmiarem ?

Dzieki i pozdrawiam
 
S

Seedmaniak

Guest
Dziwne połączenie bo albo mało stresu albo cięcie, co wcale oczywiście nie wyklucza połączenia.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1

1. Dawaj najpierw fim potem lst
2. Jesli juz bedziesz chcial na odrostach fima robic to wszystko na raz po czym spryskaj rosline asahi sl 0.1ml/100ml
3. Myśle, ze to bez roznicy :p
4. Jesli chcesz zeby fim przystopował troszke wieksze rosliny to nie pryskaj w.w srodkiem po cieciach
 
E

eldom

Guest
Dziwne połączenie bo albo mało stresu albo cięcie, co wcale oczywiście nie wyklucza połączenia.

No właśnie w jednym z przyklejonych wpisów o LST było sformułowanie że włąśnie pomimo tego że jedno to LST a drugie HST , to razem dają dobre rezultaty. W moim przypadku jeden z powodów to fakt że razem będą dorastać odmiany o troche różnym tempie wzrostu (mogłęm wybrać lepiej ale spróbujemy to ogarnąć) oraz fakt że jedna niestety mocno opóźniła w stosunku do reszty.

dzięki [MENTION=84328]sprobujmyy[/MENTION] , w sumie najpierw FIM a potem LST jest lepsze chyba z punktu widzenia długości wega - nie chcę zbyt długo, a jesli zrobie najpierw FIM , to potem moge robic LST tuz przed przelaczeniem i nie bedzie stresu przy indukcji. Tylko jeszcze pytanie ile odczekac po tym FIMie przed gieciem ? Az pojawia sie 4 koncowki ?
 
Ostatnia edycja:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Tylko jeszcze pytanie ile odczekac po tym FIMie przed gieciem ? Az pojawia sie 4 koncowki ?

Jak potniesz juz, to trzeba czekac, az odrosty wyrosną.. Nikt Ci nie powie ile.
Obczaj to

14 dzien weg - ciecie



18 dzien weg - pierwsze lst



22 dzien weg - itd :D

 
E

eldom

Guest
wiadomo ze nie liczylem na odpowiedz w stylu piec dni , tylko wlasnie taka jak udzieliles - na co czekac. Dzieki i pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół