nasiona marihuany

Policyjna akcja konopia- bądźcie ostrożni!

Wyszukiwarka Forumowa:

xdowyxdek

Member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
19
Buchów
0
Uwaga!
Policyjna akcja konopia czyli w skrócie coroczne polowanie na plantatorów w każdym dużym mieście i w małej wsi zabitej dechami.
(Krótki wstęp)

Zaraz ktoś zapyta, gdzie masz link?
Otóż ch*j z linkiem, zaznaczę-jestem trochę podniecony i z drugiej strony trochę zaskoczony tym co się odpie****a w moich stronach. Kto by pomyślał w ogóle.. z reszta słuchajcie...

Wszystko zaczęło się początkiem tygodnia.
W miejscu mojego zamieszkania na każdym rogu nieoznakowany radiowóz. Dwa razy w ciągu 2 dni mnie trzepali, zaglądali do paczki fajek, bagażnika, schowków w aucie, nawet do apteczki! Po***ani!

Wczoraj zauważyłem dziwnie powoli krążące pojazdy i przyglądające się, mianowicie 2 razy srebrne auto, marki chyba toyota - pierwszy raz je widziałem tu. A ,ze nie ma żadnego przejazdu bo nieopodal droga się kończy, nie sadze żeby przyjechali zwiedzić krajobraz.
Wszyscy na tym rejonie to moi znajomi i żaden nie zna nikogo w srebrnej toyocie.

Dzisiaj dostaje cyna, ze przeszukali dwie osoby niedaleko, na ulicy w bialy dzień w podobnym wieku- strasznie kminie czy nie znaleźli mojego 2metrowego passiona.
Na dodatek pie****one sherlocki stoją już polowe nocy na wyjeździe z mojego osiedla w krzakach, cytując starsza sąsiadkę „jakieś srebrne auto stoi koło kapliczki, zdążyłam obejść do sklepu a oni dalej tam stoją”.
No śmierdzi mi to powiem szczerze.
Odczuwam niepokój.

Duzo wieści i przypadków do mnie doszło przez ostatnie 3 dni wiec mam nadzieje ,ze komuś to uratuje du*ę i zachowa większą przezorność.

A i jeszcze jedno mam nadzieje ze post nie wyląduje w koszu :)
Źródło to moje ostatnie przeżycia.

Bądźcie ostrożni bracia :D


—————
Na ta chwile wykładam chu*a na „te” sprawy, do czasu aż skoczą się polowania
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Usiadź, skręć, zapal. Nikt nie wie, że to Twój Passion, nawet jeśli jest 2-metrowy.
 

xdowyxdek

Member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
19
Buchów
0
Masz racje :D
Ale chodzi mi o zachowanie ostrożności w tym okresie, już widzę te newsy jak się loguje na pocztę typu „Wracali z plantacji z pełnym bagażnikiem”, serio :D haha

Czekam aż te czasy przejdą i wszyscy będą się śmiać z tych akcji.
(LEGALIZACJA)
 
J

Jake Sully

Guest
wylegitymowali ci sie ja bym im narobil szumu za bezpodstawne przetrzepanie
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
hu*a byś zrobił stałbyś jak w przedszkolu na bacznosć i tylko ku**a przytakiwał
nie masz pojęcia o czym wogóle rozmawiasz ajk by ci znależli grama i zabrali na 48 to byś sie pruł jak lala na zakręcie
ale luz takie twoje prawo w internecie za monitorem

do autora postu zobacz czy to nie auris w hybrydzie bo dostali nie tak dawno do użytku w całęj polsce
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
u mnie tez robia co jakis czas trzepanko, co 150m policja i lapia wszystkich, doslownie wszystkich. Potrafia trzepac 4x na odcinku 200m.
Podczas ostatniej lapanki wpadlo tak 36 czy cos okolo ludzi. Jakos musza wyrobic norme
 

xdowyxdek

Member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
19
Buchów
0
Uwaga!
Krzak zniknął.

Od tego czasu nie witałem na spocie, aż do wczoraj..

Wyobraźcie sobie uczucie gdy wasz wzrok biegnie ku spotowi a tam... czegoś brakuje
Oczywiście byłem ?przechodniem? (Za ch*j bym sie nie wytłumaczył) nie wchodziłem do środka. Za to obejrzałem teren dookoła. Zauważyłem nienaturalnie układająca się trawę. Obszedłem cały syf dookoła, właściwie od największej dupy strony wyrwy rzeki błota strumienia gliny, bagna dzikich węży.
Ślady na błocie butów, jakby ktoś chciał wyjść po wyrwie. Takie przejechane po błocie wiecie ocb.
W ogóle coś mi nie pasowało jak tam szedłem a byłem przekonany ze tam stoi ten ***any czarodziej. Niedługo jak chcecie dodam zdjęcia śledztwa w jakiś anonimowy sposób i inteligentny: )

Krzak byl na etapie początkowego kwitniecia. Miejscówka była idealna, była swego rodzaju nic nie warta, ani przez nią przejść ani coś tam zasadzić. W sensie nie ma żadnego sensu na nią iść, takie zacipie bez żadnego celu. Była dobrze ukryta.

Pray to god

Nie bądźcie źli na pleśń, dała mi przedwczesny plon i prawdopodobnie uratowała du*ę. Pare krzunów i head high niestety.

Naprawdę chciałbym żeby to ktoś ukradł po prostu. Choć jeden uj teraz, ale złodziej zawsze lepszy niż policja.

Nadal zadaje sobie pytanie jak do tego doszło? Jakieś konkluzje?
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Uwaga!
Krzak zniknął.

Od tego czasu nie witałem na spocie, aż do wczoraj..

Wyobraźcie sobie uczucie gdy wasz wzrok biegnie ku spotowi a tam... czegoś brakuje
Oczywiście byłem ?przechodniem? (Za ch*j bym sie nie wytłumaczył) nie wchodziłem do środka. Za to obejrzałem teren dookoła. Zauważyłem nienaturalnie układająca się trawę. Obszedłem cały syf dookoła, właściwie od największej dupy strony wyrwy rzeki błota strumienia gliny, bagna dzikich węży.
Ślady na błocie butów, jakby ktoś chciał wyjść po wyrwie. Takie przejechane po błocie wiecie ocb.
W ogóle coś mi nie pasowało jak tam szedłem a byłem przekonany ze tam stoi ten ***any czarodziej. Niedługo jak chcecie dodam zdjęcia śledztwa w jakiś anonimowy sposób i inteligentny: )

Krzak byl na etapie początkowego kwitniecia. Miejscówka była idealna, była swego rodzaju nic nie warta, ani przez nią przejść ani coś tam zasadzić. W sensie nie ma żadnego sensu na nią iść, takie zacipie bez żadnego celu. Była dobrze ukryta.

Pray to god

Nie bądźcie źli na pleśń, dała mi przedwczesny plon i prawdopodobnie uratowała du*ę. Pare krzunów i head high niestety.

Naprawdę chciałbym żeby to ktoś ukradł po prostu. Choć jeden uj teraz, ale złodziej zawsze lepszy niż policja.

Nadal zadaje sobie pytanie jak do tego doszło? Jakieś konkluzje?

Konkluzja jest taka, ze jednak miejscowka chu**wa jak ktos znalazl.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Flower police that doin their job...

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół