nasiona marihuany

Regulator wilgotnoŚci - integra boost 55%

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Używałem, aczkolwiek ciężko mi stwierdzić na ile to działa. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z pleśnią w przypadku suszu, jak i nigdy nie przesuszyłem palenia gdy było już w słoju. Dla tych co długo chomikują pewnie się przyda...
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Integra boost - regulator utrzymujący stałą wilgotność

Siema czy ktos mial doswiadczenie z tym produktem? https://pestkomania.pl/integra-boost-67-g,p4412.html
Czy jest sens stosowania? Czy jest to np. Lepsze od bovedy? Opiszcie swoje doswiadczenia z tym produktem.


Integra Boost Humidiccant to regulator utrzymujący stałą wilgotność w pojemniku, służący do curringu, jedno opakowanie wystarczy maksymalnie na 450 g suszu. Curring to metoda przechowywania poprawiająca właściwości smakowe i jakość przechowywanego suszu roślinnego. Integra Boost wykorzystuje zgłoszoną do opatentowania technologię, która uwalnia lub pochłania wilgoć, utrzymując względną wilgotność w zamkniętym środowisku w okolicy 55%. Każdy indywidualnie opakowany pakiet Integra Boost zawiera kartę wskaźnikową, gdy okrągła kropka zmienia kolor z różowego na niebieski należy wymienić saszetkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół