nasiona marihuany

Temperatura !!

Wyszukiwarka Forumowa:

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Panowie pytanie odnośnie temperatury na dworze. Ostanio zauważyłem, że jakoś topki słabiej rosną i myśle, że to temperatura w nocy, ale wole zapytać bardziej doświadczonych . Są to 2 noname kwitną około miesiąc i są to pełno sezonówki jedna robiła się fioletowa od początku ale ostatnio gdy temperatura spadła w nocy do 8 stopni zauważyłem na liściach drugiej rośliny fioletowe przebarwienia. I to moje pytanie czy taka temperatura w nocy od 8 do 13 stopni może spowolnić rośnięcie topków ? Albo nawet zatrzymanie rośliny ?
Pozdrooo :spalony:
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Może niska temperatura stresuje rośliny noc jest również ważna dla roślin byle żeby nie było przymrozków <palacz>
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
[MENTION=88391]Dzidzidadza[/MENTION] dlatego pytam bardziej doświadczonych bo topki jakoś słaba idą teraz ten ostatni 1,5 tygodnia
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ponizej tych 11-13 stopni roslina stopuje,nie przerabia,nie pobiera skladnikow chyba ze z lisci,i temu to tak
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
[MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] czy myślisz, że topki jeszcze spuchną ? Czy już słabo temperatura w nocy jaka mam teraz jest od 12-15
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
i u mnie podobna temp. ale w dzien cieplo to spuchnie,jeszcze maja czas
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
może to i jakaś odmiana że na fiolet idzie bo tak jak drzewiec pisał temp. mamy raczej podobne :)
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
[MENTION=85897]allroad[/MENTION] tylko właśnie ja nie mieszkam w Polsce .No właśnie pisałem o tym wcześniej, że jedna na fioletowo zaczęła kwitnąć a ta druga dopiero w tamtym tygodniu złapała ale tylko na liściach nie na topach. I zauważyłem, że topki zwolniły dużo swój rozrost
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół