nasiona marihuany

Najzdrowszy sposób palenia baki

Wyszukiwarka Forumowa:

KozakFarmer

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siema, która z metod palenia jest według was najbardziej "zdrowotna" oraz jak najczęściej palicie?
Z tego co słyszałem to blant jest jedną z najzdrowszych metod, ale sam najczęściej raczej palę bonio...
Zapraszam do dyskusji
:spalony:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zainteresuj się rozkładem kannabinoidów w alkoholu i tłuszczach.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja myślę że jednak jest znacząca różnica między paleniem z wiadra z cybuchem z folii alu a np paleniem z bonga z kilkukrotną filtracją czy jointem z filterkiem węglowym. Wiadomo że palenie to palenie jednak sposób palenia i narzędzie z jakiego palimy ma dość spory wpływ jak szybko rozpie****imy sobie płuca.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja myślę że jednak jest znacząca różnica między paleniem z wiadra z cybuchem z folii alu a np paleniem z bonga z kilkukrotną filtracją czy jointem z filterkiem węglowym. Wiadomo że palenie to palenie jednak sposób palenia i narzędzie z jakiego palimy ma dość spory wpływ jak szybko rozpie****imy sobie płuca.

Jest jeszcze inny spos9b,nie trzeba używac foli alu do wiadra mozna fife wlozyc lub cybuch od bonga.....
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
To nie zmienia faktu, ze pluca i drogi oddechowe nadal dostaja po dupie z braku jakiejkolwiek filtracji. Nie wspomne tu juz jakie lufki ludzie biora do tych wiader, bo jak widac u niektorych to stara, brudna, czesto opalona lufka to normalnosc :/
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
... dla mnie i z cybuchem od bonga to słabo. Jakoś połączenie z plastikiem mnie brzydzi. Delikatny nie jestem ale tylko szkło, stal albo jakaś ceramika jest dla mnie akceptowalna jeśli chodzi o palenie z czegoś. Lubię bongo lodowe przyj***ć z kilkukrotną filtracją + jeszcze czasem komora na węgiel.
Jointa też lubię od czasu do czasu...

ALE

...odkąd mam vapka to niezwykle rzadko spożywam mj w inny sposób niż waporyzacja.
 
S

Seedmaniak

Guest
ja jakoś nie umiem się do vapo przekonać mam kilka a i tak bongo zawsze wygrywa
 
L

Lord of Old School

Guest
To nie zmienia faktu, ze pluca i drogi oddechowe nadal dostaja po dupie z braku jakiejkolwiek filtracji. Nie wspomne tu juz jakie lufki ludzie biora do tych wiader, bo jak widac u niektorych to stara, brudna, czesto opalona lufka to normalnosc :/
Juz nie przesadzajmy :D
Nie zdazylo ci sie nigdy w życiu
Jarac z lufy przez którą od uja tematu przeszlo?
Wczesniej nie bylo vapo i ludzie se radzili,palilem 2 razy z vapka to dziwny smak ala"popcorn"
Wole klasycznie lufa ,blant.
Ale jak to sie mówi o gustach się nie dyskutuje
5!
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Zdarzylo mi sie, dlatego wiem jak chu**we potrafi byc w smaku nawet najbardziej aromatyczne ziolo, nie mowiac jak ***ie z takiej lufy. Co kto lubi, ja pale dla smaku wiec szukam innych rozwiazan.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Chyba nawet nie powinno być dyskusji, że waporyzacja najzdrowsza. A dyskusja co, kto i jak lubi to już kompletnie inny temat.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jest jeszcze inny spos9b,nie trzeba używac foli alu do wiadra mozna fife wlozyc lub cybuch od bonga.....
Właśnie dlatego napisałem o tej metodzie bo jest wyjątkowo szkodliwa a bardzo dużo ludzi tak pali.

---------- Post Zaktualizowany 23:42 ---------- Data pierwszego postu 23:40 ----------

z vapka to dziwny smak ala"popcorn"

popcornem smakuje tylko i wyłącznie już "zużyte" nabicie.

I nie, nie jestem fanem vaporyzacji, wolę jointy ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół