nasiona marihuany

Najzdrowszy sposób palenia baki

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Jeśli chodzi o moc to moje top 3 - vulcano, the verdamper i mighty. Przy tych każde inne vapo jakie testowałem to zabawki i półśrodki.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Chyba nie mówimy o tym samym wapowaniu. Posiadam air 2 i no mam teraz dłuższa przerwę, myślałem że jak przywalę to mnie powali, ale tutaj kiepsko. Walę całą sesję 10 min (10-15 buchów) i efektów 0, dopiero po 15-20 min coś zaczyna się dziać. Czy ja źle z tego korzystam czy ki ch*j?

Wy macie od razu w czape nawet po pierwszych 3 buchach?

Na mnie to nie chce działać. Chcę się przenieść ze standardowego jarania z bonga na coś zdrowszego ale brakuje mi tego "pie****nięcia" przy wapowaniu, chyba wiecie o czym mówię?
 
S

ShelbyGT

Guest
Dla bongomaniaków flip brick polecam. Po opanowaniu techniki można ściągać bardzo gęste i obfite chmury pary.
I czuć to '***nięcie' natychmiastowo. Jak już się dojdzie do wprawy to można nagrzewać temat praktycznie na granicy spalania stąd i chmury porządne.
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Dla mnie królem mocy jest takie połączenie:

20181103_124937.jpg


Solo 2 jest niezwykle wydajne przez co daje spore pie****nięcie, jednak z bongiem pie****nięcie pomnóż razy 3!

Można brać ogromne chmury, że kciuk sam podnosi się do góry (dosłownie) i to nie tylko moje odczucia. Czuć dużą moc na płucu i przyjemne drapanie. Działanie gwałtowne i intensywne. [MENTION=86585]błękitnazieleń[/MENTION] z Twoim Air 2 działa to wręcz tak samo, więc dokup sobie bongo!

PS. Wiadomo, że jeśli ktoś potrzebuje niedotlenienia + tysięcy syfu do płuc, to nigdy nie przekona się do waporyzacji.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Może problem leży w wielkości bonga? Mam tak ze 3-4x większe bonio jak Ty i mieści się tam na prawdę dużo pary. Ty masz za to przez 20s zaciągania skondensowaną ilość, może tutaj leży problem co o tym myślicie? Ja osobiście zawsze uważałem że im większe bonio tym lepiej to będzie działało, ale w przypadku "spalania", może przy waporyzacji jest odwrotnie?
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
To wrzuć zdjęcie tego bonia z tym Air 2, bo fajnie by było zobaczyć jak się prezentuje. Ogólnie planuję sobie dokupić jeszcze jakieś bonio dla odmiany. Ja jakbym sobie skręcił czyściocha (czyli z 5x więcej bym musiał dać materiału, niż do powyższego zestawu), to upaliłbym się mniej niż za pomocą tego wapo i bonga. Palenie mnie już średnio klepie, a mówiono, że jest odwrotnie... Pewnie przy paleniu występuje efekt hipoksji i dlatego tak ludzie pragną palenia, a nie znacznie zdrowszego i wydajnego wapowania - czyż to nie jest przerażające i przeczące temu w jak słusznej sprawie tu wszyscy jesteśmy? A już wiadra, albo lufki, to wręcz poniżanie siebie i Konopi!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół