nasiona marihuany

Najzdrowszy sposób palenia baki

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Właśnie dlatego napisałem o tej metodzie bo jest wyjątkowo szkodliwa a bardzo dużo ludzi tak pali.

---------- Post Zaktualizowany 23:42 ---------- Data pierwszego postu 23:40 ----------



popcornem smakuje tylko i wyłącznie już "zużyte" nabicie.

I nie, nie jestem fanem vaporyzacji, wolę jointy ;)

dokładnie tak!tylko gibony!
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
A Ja bym spróbował tej vaporyzacji tak z ciekawości :) nie ma kto pożyczyć ? :D jestem na lufie wychowany , bongo leci ale bez wody bo jak takiego dzwona nabije to przynajmniej wiem że żyje ( z wodą próbowałem ale nie przeszło :D ) jointy tylko w gościach bo fajek nie pale więc nie kręcę :p
 
S

Seedmaniak

Guest
A Ja bym spróbował tej vaporyzacji tak z ciekawości :) nie ma kto pożyczyć ? :D jestem na lufie wychowany , bongo leci ale bez wody bo jak takiego dzwona nabije to przynajmniej wiem że żyje ( z wodą próbowałem ale nie przeszło :D ) jointy tylko w gościach bo fajek nie pale więc nie kręcę :p

idź do sklepu kup , popruboj i zwróć ja tak miałem z Volcano na balony, kupiłem zrobiliśmy imprezę a po kilku dniach oddałem bo mi ta forma nie leżała.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
idź do sklepu kup , popruboj i zwróć ja tak miałem z Volcano na balony, kupiłem zrobiliśmy imprezę a po kilku dniach oddałem bo mi ta forma nie leżała.

Kuzniar style!
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
idź do sklepu kup , popruboj i zwróć ja tak miałem z Volcano na balony, kupiłem zrobiliśmy imprezę a po kilku dniach oddałem bo mi ta forma nie leżała.

Ja nie z tych 'Januszy' jak już kupuje to zostawiam a nie oddaje :p ale znam takich co oddawali np. wiertarki po tym jak wywiercili co chcieli , z czasem jednak Irlandczycy się nauczyli i już nie przyjmowali kupionego towaru :p taka ciut popelina :D ;)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
A tam od razu hejt ;) to że Ja nie praktykuje tego nie znaczy że nie popieram tego :D oczywiście w granicach rozsądku bo czasami ludzie przesadzają :p
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pojechać na jakiekolwiek targi i sprawdzić?
Albo Ci ciężko dogodzić albo faktycznie Januszek jesteś. Spectro oddałeś, volcano oddałeś ;) może pokażesz w końcu co tam działasz w kwestii grow?
 
S

Seedmaniak

Guest
Pojechać na jakiekolwiek targi i sprawdzić?
Albo Ci ciężko dogodzić albo faktycznie Januszek jesteś. Spectro oddałeś, volcano oddałeś ;) może pokażesz w końcu co tam działasz w kwestii grow?

pewnie lista oddanych rzeczy jest sporo większa, ale to nie temat o tym ... co do grow, to pewnie bym pokazał ale ... wkreca mi się faza z wpadką i nieraz usunąłem tu konto :( w niedokończonych indoor to chyba przoduje :)
 
S

Seedmaniak

Guest
Pojechać na jakiekolwiek targi i sprawdzić?
Albo Ci ciężko dogodzić albo faktycznie Januszek jesteś. Spectro oddałeś, volcano oddałeś ;) może pokażesz w końcu co tam działasz w kwestii grow?


żeby nie być gołosłownym..:)

Ps. tak na marginesie dzisiaj je przełączyłem, coś czuje że będą potwory :)
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Coś odkopię delikatnie.

Jak to jest z tym wapowaniem? Czy też jest takie pie****nięcie - zupełnie jak sie jara z bonga? Czy nie ma takich "hitów w płuco".
I po jakim czasie od sesji widzicie rezultaty?
Jakie najmocniejsze wapo co by czuć przypływ mocy po jednym buszku? Czy cos takiego nie istnieje?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Możesz zamontować vapo do bonga i będziesz miał pie****nięcie murowane.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Sam buszek z vapo może zamieść znienacka, więc nie wiem skąd Twoje wątpliwości. :p
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Coś odkopię delikatnie.

Jak to jest z tym wapowaniem? Czy też jest takie pie****nięcie - zupełnie jak sie jara z bonga? Czy nie ma takich "hitów w płuco".
I po jakim czasie od sesji widzicie rezultaty?
Jakie najmocniejsze wapo co by czuć przypływ mocy po jednym buszku? Czy cos takiego nie istnieje?

Z wapowaniem jest ok. Jest pie****niecie - mnie np bardziej dusi niz lufa/joint, po kazdym buchu kaszel.
Rezultaty sa "od strzala, ale wjezdza jeszcze kilka minut po wspowaniu.
Wez se vapcapa - moc i ilosc pary 10/10, tylko grzanie troche upierdliwe... ale w tak8ch pieniadzach jak vapcap m ciezko znalezc cos sensownego na prund... a jak ci nie podpasuje to moge przygarnac ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół