nasiona marihuany

Wilgotność & Co2

Wyszukiwarka Forumowa:

spavnonix

Member
Rejestracja
Cze 18, 2017
Postów
13
Buchów
0
Witam prezesów;) Zaczynam podawać Co2 z butli. Problem polega na zbyt wysokiej wilgotności w fasie flo 80. Są to w tej chwili automaty szybko kwitnące 8 miesięcy od sadzonki do zbioru.
Zostało 3 tyg. juz się zbijają. Jak przy zamkniętym boxie sobie z tym poradzić? Wentylacja wyciągająca po zgaszeniu lamp? (18-4). 4h wyciągu a może dodać 2h w trakcie pracy lamp żeby odparowało? Macie doświadczenie w temacie?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Polecam sprawdzić dokładnie wszystkie topy w środku.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
weź idź do stolarza zapytaj czy ma trociny z hebanu ona fajnie chłoną wilgoć
 

spavnonix

Member
Rejestracja
Cze 18, 2017
Postów
13
Buchów
0
Problem rozwiązany. Lampa przełączona z 400 na 600w. Po podaniu Co2 godzinę jest wyłączony wentylator wyciągający aby mogło się wchłonąć w liście po czym się załącza i wyciąga gorące mokre powietrze( 36C) i tak w cyklach. Szybko odparowywuje woda z doniczek i wilgotność na poziomie 45%.
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Nie chce zakładać nowego tematu więc wkleje się tu. Cy czytałem, że generator co2 nie jest potrzebny do uprawy po ledami? Prawda czy nie prawda?
 
D

DarkMessiah

Guest
Nie chce zakładać nowego tematu więc wkleje się tu. Cy czytałem, że generator co2 nie jest potrzebny do uprawy po ledami? Prawda czy nie prawda?

jak masz dobra cyrkulacje powietrza to w ogole ci nie jest potrzebny
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie chce zakładać nowego tematu więc wkleje się tu. Cy czytałem, że generator co2 nie jest potrzebny do uprawy po ledami? Prawda czy nie prawda?

Generator co2 nie jest potrzebny do uprawy pod ledami... pod hps czy cfl tez nie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół