nasiona marihuany

Jakie nasiona polecacie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
Witam !
tak jak w tytule chce zrobic teraz cos nowego z nasion i mam pytanie jakie nasiona polecacie bo najbardziej zainteresowaly mnie te o to :
Incredible Bulk od Dr. Krippling
Trippy Gorilla od Big Head Seeds
San Francisco Soru Dought od Top Shelf Elite
Blue Gelato 41 od Barney Farm
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
z kupnych jamaican dream od eva seeds sa bardzo fajne.
Generalnie czego nie wezmiesz to bedzie dobrze, bierz tylko cos co kosztuje wiecej niz 15zl za nasiono i z dobrych seedbankow
 
S

Seedmaniak

Guest
a co twoim zdaniem znaczy polecacie ?
widze ze nie rozumiesz prostego pytania

bo polecać można :
coś wydajnego
coś kolorowego
coś egzotycznego

Twoje pytanie jest mało konkretne dlatego dopytuję .
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
chodzi mi o coś wydajnego, te które wymieniłem sa wydajne wszystkie myślałem że ktoś może miał coś z tego co wymienilem i może polecić którąś z tych odmian
 
S

Seedmaniak

Guest
Jak widzisz mało osób uprawiało te odmiany. Że swojej strony mogę polecić :

Bruce Banner #3
Original Grand Daddy Purp
Gorilla Glue #4
Y Griega
Ghost Train Haze #1
Girl Scout Cookies
Critical Neville Haze
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Jak widzisz mało osób uprawiało te odmiany. Że swojej strony mogę polecić :

Bruce Banner #3
Original Grand Daddy Purp
Gorilla Glue #4
Y Griega
Ghost Train Haze #1
Girl Scout Cookies
Critical Neville Haze


GSC wyjemiesz dobry plon jak upchasz ich, cieżko z GSC wyciagnąć dobry wynik bez SOG.
wez sobie cos od humboldta, podpatrz fotorelacje na forum bedziesz miał łatwiej niz z czyms z czym mało osób miało tu do czynienia, zobacz sobie fotorelacje grandathera np badz typowego, wychodzą im za***iste i nie ma problemow. a Y griega da ci plon jak teraz wsadzisz gdzieś w styczniu hehe chyba ze od razu na flo to w polowie grudnia,ghost train haze #1 fajny ale osobiscie brał bym DarkGhosttraina z dodatkiem Orginalnego Grape Ape dostaniesz troche indyka do mieszanki. GG#4 za***ista ale tylko od GGstrains.com tylko ze juz nie dostaniesz chyba, reszta ma mało wspólnego z gg#4 lepiej bym brał jakąś mieszanke z GG#4. GDP fajny mam w kolekci ale nie wysadzałem, Bruce banner#3 pewnie od anesi fajna odmiana chodz nie jestem przekonany do reszty odmian tego producenta. Nevilla nie mam ani w kolekci ani w donicy nie miałem wiec ci nie powiem.
Mam w planach sprowadzic sobie Hickok Haze sprawdz sobie z GreenPointa ponoć za***ista ! a jest w promocji za 44 dolce z 90 dolco, masz tam Ghost Train Haza x Stardawgiem
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
GG4 to clone only strain.
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
z kupnych jamaican dream od eva seeds sa bardzo fajne.
Generalnie czego nie wezmiesz to bedzie dobrze, bierz tylko cos co kosztuje wiecej niz 15zl za nasiono i z dobrych seedbankow

wyglada calkiem niezle ale wychodzi malo z tego co widze wiec wole cos innego :)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
czy ja wiem czy malo, zalezy od treningu, kolo setki sciagnalem z 0.18m2
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
GSC wyjemiesz dobry plon jak upchasz ich, cieżko z GSC wyciagnąć dobry wynik bez SOG.
wez sobie cos od humboldta, podpatrz fotorelacje na forum bedziesz miał łatwiej niz z czyms z czym mało osób miało tu do czynienia, zobacz sobie fotorelacje grandathera np badz typowego, wychodzą im za***iste i nie ma problemow. a Y griega da ci plon jak teraz wsadzisz gdzieś w styczniu hehe chyba ze od razu na flo to w polowie grudnia,ghost train haze #1 fajny ale osobiscie brał bym DarkGhosttraina z dodatkiem Orginalnego Grape Ape dostaniesz troche indyka do mieszanki. GG#4 za***ista ale tylko od GGstrains.com tylko ze juz nie dostaniesz chyba, reszta ma mało wspólnego z gg#4 lepiej bym brał jakąś mieszanke z GG#4. GDP fajny mam w kolekci ale nie wysadzałem, Bruce banner#3 pewnie od anesi fajna odmiana chodz nie jestem przekonany do reszty odmian tego producenta. Nevilla nie mam ani w kolekci ani w donicy nie miałem wiec ci nie powiem.
Mam w planach sprowadzic sobie Hickok Haze sprawdz sobie z GreenPointa ponoć za***ista ! a jest w promocji za 44 dolce z 90 dolco, masz tam Ghost Train Haza x Stardawgiem

patrzylem relacje typowego tylko ze ja jade na hydro na systemie IWS a patrzylem fotorelacje na IWS to jest moze pare i to stare.
Zastanawiam sie nad tym Incredible Bulk niby na indoorze jak i na outdorze wychodzi tego bardzo duzo ale nie wiem jaka jakosc bedzie , sprobuje chyba ta Trippy Gorille zobaczymy jeszcze poczekam moze ktos podpowie a jak nie to cos na pewno wybiore tylko ze mam dylemat :D haha , w kazdym razie jak cos wybiore to zrobie fotorelacje :) pozdro chłopaki i dzieki
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
To prawda , wszystko z kush. a gg4 clone only tez prawda na insta pisałem z JunkGenetic i brali od GGstrain na poczatku potem zdobyli dojscie skas indziej ale nie dopytywałem, ale dla zjadacza chleba jest ograniczony dostep wiec tam mozna zamowic klony jak beda nie wiem jak z przesyłką do UE itd, ale nie zapominajmy o GG od RQS i Anesi :D hehe ktore maja tyle wspolnego jak zmieszanie OG kusha od Reservy privady ze strawberry cough x jakis haze i nazwaniem jej orginalnym BrucemBannerem :) poszli za moda i pieniadzem a duzo ludzi narzeka ze nie wygladają jak GG#4 ze zdjec za oceanu.....?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół