nasiona marihuany

[AF] PC-Box [0.08m2] [3x led14w] JunglaPandory

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
Nie mam żadnych filtrów aby chamowac zapach i co prawda trochę czuć ale dopiero po otwarciu szafy w której stoi box, small away kostki używam stoją w szafie i dobrze neutralizują zapach. Koszt boxa jak dobrze się rozejzysz to w kwocie 100-130zl się zmieścisz a jak jesteś sprytny to jeszcze taniej temperatura otoczenia jest pokojowa 22-24 stopnie blisko szafy okno i kaloryfer w boxie mam temperaturę aktualnie na poziomie 25-27 stopni na początku grow 30-32 stopnie miałem ale było ciepło na dworze nie przeszkadzało to jednak roślinka dobrze się rozwijac.
Tak naprawdę to najdroższe co musisz kupić to żarówki h około 10-15 zł sztuka x3
wentylatorami kupiłem używane z olx po 7 zl
trochę kabla wtyczka 10zl
jakikolwiek zasilacz
20zl polecam folie Diamont 100% metr2 wystarczy na cały box koszt 17 zl
Ziemia i nawóz na tym nie oszczędzaj pierwsza uprawa była po taniości 4zl ziemia i 5zl nawóz biohumus no i miałem problemy z brakami musiałem kupić lepszy nawóz teraz używam trypack biobizza 40-45 zł starczy na 2-3 grow ziemia z biobizza też koło 20zl ale warto warto
 

MŁODY_GROWER_99

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
36
Buchów
0
Nie mam żadnych filtrów aby chamowac zapach i co prawda trochę czuć ale dopiero po otwarciu szafy w której stoi box, small away kostki używam stoją w szafie i dobrze neutralizują zapach. Koszt boxa jak dobrze się rozejzysz to w kwocie 100-130zl się zmieścisz a jak jesteś sprytny to jeszcze taniej temperatura otoczenia jest pokojowa 22-24 stopnie blisko szafy okno i kaloryfer w boxie mam temperaturę aktualnie na poziomie 25-27 stopni na początku grow 30-32 stopnie miałem ale było ciepło na dworze nie przeszkadzało to jednak roślinka dobrze się rozwijac.
Tak naprawdę to najdroższe co musisz kupić to żarówki h około 10-15 zł sztuka x3
wentylatorami kupiłem używane z olx po 7 zl
trochę kabla wtyczka 10zl
jakikolwiek zasilacz
20zl polecam folie Diamont 100% metr2 wystarczy na cały box koszt 17 zl
Ziemia i nawóz na tym nie oszczędzaj pierwsza uprawa była po taniości 4zl ziemia i 5zl nawóz biohumus no i miałem problemy z brakami musiałem kupić lepszy nawóz teraz używam trypack biobizza 40-45 zł starczy na 2-3 grow ziemia z biobizza też koło 20zl ale warto warto

Dzięki za odpowiedzi na moje pytania. Jeszcze mam takie jedno jakie to dokładnie kostki? Jeżeli wstawiłbym Boxa do szafy myślisz, że w fazie kwitnięcia, było by czuć zapach w pokoju ? Myślę że nawet w 100 zł można by było się zmieścić, jakby dobrze pokombinować, ale to już te 30-50 zł to nie robi takiej różnicy, aż takie wielkie pieniądze to to nie są.
 
J

Jake Sully

Guest
W każdym grow shopie kupisz kostki smell away są w różnych opakowaniach i cenach mi 1/3 kostki wystarcza na 2-3 tyg zapach po za szafę nie wychodzi
 
J

Jake Sully

Guest
Dzien 85
Scinka RACH CIACH CIACH








Wyszlo 130g mokrego liczę na jakieś 30-35g suchego WYNIK podam za tydzień :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Czekam na wynik, sam w kolejnym grow robie pcboxa z 3x led 15w. Pozdro !
 
J

Jake Sully

Guest
PODSUMOWANIE​






Dzis po 5 dniach suszenia w boxie wszystko poszło do słoika
Wyniki
AMNESIA 20-21g
CreamCaramel 35-36g na fotkach 32g ale przez ostatnie 5 dni codziennie sporo palilem z Neytiri
jestem zadowolony wynik łaczny w okolicach 60g
na dniach pojawi sie nowa fotorelacja z moim zdaniem bardzo ciekawymi odmianami :)

Dziekuje wszystkim za pomoc rady jak i obserwacje mojej fr BUCH z Wami!
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Właśnie składam pcboxa tylko brakuje mi nasion, wentylatorów i żarówek i zastanawiałem się czy nie kupić np. 3 led 2700K 1055lm i jednej lub dwóch led 6500K 1060lm.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ładnie, ja byłbym zadowolony jakbym zdjął połowe z tego <shiza>

Nie masz problemu z temperaturą trzymając boxa w szafie i bez wentylacji ?
 
J

Jake Sully

Guest
Właśnie składam pcboxa tylko brakuje mi nasion, wentylatorów i żarówek i zastanawiałem się czy nie kupić np. 3 led 2700K 1055lm i jednej lub dwóch led 6500K 1060lm.

5 zarowek to zdecydowanie za duzo 3 ci wystarcza i przez cala uprawe mozesz leciec 2700k nie potrzebujesz 6500k
Ładnie, ja byłbym zadowolony jakbym zdjął połowe z tego <shiza>

Nie masz problemu z temperaturą trzymając boxa w szafie i bez wentylacji ?
Jak ruszałem z uprawa bylo goraco na dworze i tak jak pisalem w boxie temperatura czasem siegala 33St C ale nie przeszkadzalo to roslina
a co do wentylacji to otwieralem boxa na chwile kilka razy na dzien i tyle
 
J

Jake Sully

Guest
Proszę aby fr dziś jeszcze tu powisiala kto będzie chciał jeszcze luknie a jutro można przenieść do zakonczonych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół