nasiona marihuany

Nawozy jak to w końcu jest?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Cześć koledzy i koleżanki

Otóż przeszukałem forum i z tego co ludzie piszo, można nawozy doglebowe stosować dolistnie I vice versa-no okay to wiemy, teraz pytanie brzmi- CZY można zrobić opryski z top max i bio bloom? Jeśli tak to zalecana dawka wynosiła by chyba jednostki uq jak w przypadku bicia teścia.

Czy lepiej zainwestować lepiej w Hesi Boosta I jakieś ofensywne PK i środek na pleśń?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Bio bloom mozna pryskac, top max do ziemi. Pamietaj zeby nie psikac na zaawansowanym flo.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Bio bloom mozna pryskac, top max do ziemi. Pamietaj zeby nie psikac na zaawansowanym flo.

Spoko, dzięki za odpowiedź no ale dobra jak już wiem, że można no to teraz pytanie... dawka która dajemy dolistnie ma być rozpuszczona w większym stężeniu to jak mamy 1ml/1l bio pod korzeń no to jak wygląda sprawa w tym przypadku? Mam dodawać na krople czy jak? I jeszcze ciekawi mnie czemu nie pryskac w zaawansowanym flo?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Spoko, dzięki za odpowiedź no ale dobra jak już wiem, że można no to teraz pytanie... dawka która dajemy dolistnie ma być rozpuszczona w większym stężeniu to jak mamy 1ml/1l bio pod korzeń no to jak wygląda sprawa w tym przypadku? Mam dodawać na krople czy jak? I jeszcze ciekawi mnie czemu nie pryskac w zaawansowanym flo?

Nie piskac zeby plesni sie nie nabawic, ani syfu na topach nie miec.

Do oprysku stosuje sie polowe dawki jaka dajesz pod ziemie. Generalnie najlepiej odpuscic sobie opryski bioblooma i lac wszystko do ziemi.
Ewentualnie fishmix na wegu, daje poteznego kopa z azotu roslinie w formie oprysku ale smierdzi strasznie:)
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Nie piskac zeby plesni sie nie nabawic, ani syfu na topach nie miec.

Do oprysku stosuje sie polowe dawki jaka dajesz pod ziemie. Generalnie najlepiej odpuscic sobie opryski bioblooma i lac wszystko do ziemi.
Ewentualnie fishmix na wegu, daje poteznego kopa z azotu roslinie w formie oprysku ale smierdzi strasznie:)

Czyli reasumując bio bloom można ale i tak nie warto, czyli pk i hesti boost jak najbardziej mogę załóżmy pierwszy raz pk+boost na liscie i topki później topsin/amistar i za 2 tyg same listki?- Nadmienię, że wolę się upewnić niż od***ać gałę na takim szczeblu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół