nasiona marihuany

Haze pod Marsem [350W 0,64m2] Arjan's Strawberry Haze, Chocolope, Blue Power

Wyszukiwarka Forumowa:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
100% racji, podobną akcje miałem w poprzednim grow, kiedy to Ca przyblokowało mi potas, ale wtedy zareagowałem na czas i nie było takiej tragedii. Ta uprawa jest kolejną lekcją dla mnie, następna będzie pewnie w GrowMix i tak jak mówisz trzeba zbastować z CalMagiem. W to miejsce częściej opryski z siarczanu i powinno być lepiej.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 86, Flo 53

Witam po 2 tygodniowej nieobecności powoli kończy się ten grow, choć koniec będzie szybszy niż przewidywałem. Przez ten czas rośliny dostały Green Sensation , potem wodę i ostatnio był flush. Teraz będzie tylko melasa z wodą do końca, myślę że max 2 tygodnie jeszcze. Topy nie są jakieś wielkie, ale te najwyższe zostały podwiązane do tyczek, bo łamały się przy wyciąganiu z boxa. Niektóre po flushu wciąż wykazują nadmiar azotu, na następny grow muszę zaopatrzyć się w monoCa , bo nie ogarniam niedoborów wapnia i magnezu pod tym ledem używając Cal-Mag z NPK 4-0-0. Tak więc po kolei:

ASH - LST

normal_dzien_86_ASH1a_28Copy29.JPG


normal_dzien_86_ASH1_28Copy29.JPG


Foxtailowe pheno truskawki, czerwień na wiatrakach, ciekawy jestem testowania tematu jak się trochę pokuruje.

ASH - LST2

normal_dzien_86_ASH3b.JPG


normal_dzien_86_ASH3.JPG


normal_dzien_86_ASH3a.JPG


Tutaj podobnie jak wyżej, pierwszy raz mam szczyty które są "płaskie" od góry :-D

ASH - WB

normal_dzien_86_ASH2b_28Copy29.JPG


normal_dzien_86_ASH2.JPG


normal_dzien_86_ASH2a.JPG


Ten krzaczek podoba mi się najbardziej, idzie stabilnie tylko wydaje się jakby miała inny fenotyp niż dwie pozostałe.

Chocolope - WB

normal_dzien_86_Chocolope_5_28Copy29.JPG


normal_dzien_86_Chocolope_5a.JPG


Jakiś czas temu ściąłem 2 szczyty, bo jakoś szybko dojrzały (może lampa zaczęła je przypalać), a i słoiki już puste po ostatnim grow.

Blue Dream - WB

normal_dzien_86_-BPa_28Copy29.JPG


normal_dzien_86_-BP.JPG


Krępa, tłusta indica.

Blue Dream - 2L

normal_dzien_86_bp.JPG


Dobrze, że ją zostawiłem. Z 2 litrów, bez większych starań piątka będzie :-D

Chocolope - LST

normal_dzien_86_Chocolope_6_28Copy29.JPG


normal_dzien_86_Chocolope_6a.JPG


Postanowiłem ją ściąć, bo jakiś czas temu stanęła w miejscu, a w ostatnich tygodniach szybko dojrzała i nie było sensu dalej jej trzymać. Jest fajnie oszroniona i ciekawie pachnie. Jeżeli chodzi o ilość to nie ma o czym mówić :-D
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Siemano

Projekt dobiegł końca, rośliny zostały ścięte w 93 dniu życia, po 60 dniach kwitnięcia. Dużo rzeczy poszło nie tak, ale też dużo wniosków wyciągnąłem podczas tej uprawy. Jest motywacja do dalszego działania i rozwijania zajawki, dlatego nowe sionka już grzeją się pod lampą. Oprócz tego wyszła prawie stówka, więc będzie co palić przez jakiś czas. Najbardziej cieszę się z tego, że doświadczenie powoli wzrasta, a biorąc pod uwagę to co się dzieje na świecie (i bardzo powoli w Polsce) rodzi się pytanie: czy przypadkiem w niedalekiej przyszłości nie będzie tak, że z naszej pasji będzie opcja na stworzenie legalnego biznesu? Bo co może być lepszego niż zarabianie hajsu na tym co się lubi robić? Jestem ciekawy Waszych opinii, bo jak ja słyszę co się dzieje w poszczególnych krajach, to aż mi się morda cieszy.
Czas przejść do podsumowania i zdjęć. Tak to wyglądało w dniu ścinki:

normal_dzien_93_28Copy29.JPG


ASH-LST

Wyszło 16g
normal_dzien_93_ASH1_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_ASH1b_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_ASH1a.JPG


ASH-LST2

Wyszło 12g
normal_dzien_93_ASH3_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_ASH3b_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_ASH3a.JPG


ASH-WB

Wyszło 20g
normal_dzien_93_ASH2_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_ASH2b_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_ASH2a.JPG


Chocolope-WB

Wyszło 19g
normal_dzien_93_Chocolope_5_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_Chocolope_5a_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_Chocolope5a_28Copy29.JPG


Blue Power-LST

Wyszło 18g
normal_dzien_93_BP-1_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_BP-1a_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_BPB.JPG


Blue Power -2L

Wyszło 8g
normal_dzien_93_Bp_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_bP1_28Copy29.JPG


normal_dzien_93_Bpa.JPG
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Gratuluje, uciułałeś tą sętkę. Chyba ta lampa to nie jest jakaś rewelacja
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzięki. Za dużo błędów było, dlatego ilość nie oszałamia. Co do lampy to nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Myślę jednak, że na tej powierzchni z indyjkami będę mógł spokojnie 250g zrobic.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Indyjki rosna mniejsze i z mniejszym plonem.

Roslin nie popaliles nawozami i wygladaja ze nie byly w zlej kondyncji. Ja bym nabyl inne swiatlo na przyszly grow.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Teoretycznie ta lampa powinna być ok, te 350W w nazwie wątku to realny pobór prądu przy włączonych obu trybach (w nazwie producenta jest 700 :-D ) Jednak możesz mieć rację, bo np. na COBach przy tej mocy pewnie lepiej by to wyglądało. Jednak spróbuje jeszcze raz pod tym słońcem, zobaczymy jak wyjdzie i wtedy będę sie zastanawiał.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Teoretycznie ta lampa powinna być ok, te 350W w nazwie wątku to realny pobór prądu przy włączonych obu trybach (w nazwie producenta jest 700 :-D ) Jednak możesz mieć rację, bo np. na COBach przy tej mocy pewnie lepiej by to wyglądało. Jednak spróbuje jeszcze raz pod tym słońcem, zobaczymy jak wyjdzie i wtedy będę sie zastanawiał.

Siema, na jakiej lampie leciałeś ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół