nasiona marihuany

Łodyga czy liście?

Wyszukiwarka Forumowa:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Mam worek scinek a z tego wszystkiego 1/4 albo 1/3 stanowia lodygi.
Ze 100% lodyg wychodzi gdzies 20/30% lodyg juz "zdrzewialych".
Planuje sobie zrobic dwa specyfkiki.
Green dragona na lezakowanie ale z osobnego materialu, same topy no i makumbe z pozostalosci.

Sprawa wyglada tak, nie jestem przekonany czy w lodygach sa tylko nie liczne pozostalosci "dobroci"
a w garku mam jednak ograniczona ilosc miejsca ze moze byc przewaga jednego i garstka drugiego.
Co lepsze? wrzucic same liscie a lodygi wypieprzyc czy sa rownie wartosciowe?
 
L

Lord of Old School

Guest
Siema hds :)
Ja bym wyrzucil łodygi i same liście wrzucił do gara,ale moze odezwie sie ktos bardziej doswiadczony xD
Pozdro
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Siema hds :)
Ja bym wyrzucil łodygi i same liście wrzucił do gara,ale moze odezwie sie ktos bardziej doswiadczony xD
Pozdro

czesc wąs. Tez tak myslalem zeby wyrzucic lodygi. Co dwie glowy to nie jedna.

Zrobilem nie mala gafe, nie doczytalem albo cos przekrecilem ze zmeczenia.
Takze uprzjemie przepraszam...
 
Ostatnia edycja:

SativaMaker

Active member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
32
Buchów
0
Ja robiłem masło dwa razy z ścinek i w oba wrzuciłem łodygi, jadłem też masło kumpla które składało się tylko z topów. W porównaniu tak: łodygi z nawet najmniejaszą ilością drewna rozpie****ą ci smak tak, że wy***iesz i zmarnujesz i masło i zioło. Jak już pakować łodygi to te zielone, ale też zmieniają smak na taki szpinakowy, ale tym razem jak zrobisz sobie kanapkę z masłem i serem to zjesz ją zastanawiając się nad aromatem. (całkiem niedawno dla beki zrobiłem taką kanapkę dziewczynie i mówiła tylko że ta kanapka ma dziwny i znajomy smak, ale nie wie co to jest, jak zjadła to jej powiedziałem, że będzie miała lutę akurat jak będziemy już w kinie no i to już ją zaskoczyło i wyjaśniło co to za smak). Co do masła z topów to w smaku podobny co z łodyg, ale mniej intensywny, za to luta była mocniejsza z mniejszej ilości masełka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół