nasiona marihuany

Pierwszy growbox/pcbox

Wyszukiwarka Forumowa:

tfistcior

New member
Rejestracja
Sie 26, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam. Mam obudowę po starym pc o wymiarach 44cm x 17cm x 40cm. Zmieszczę tutaj automata lub pełnosezonowke? Jakie polecacie odmiane jak na pierwszy raz?
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
O sezonówce to ty zapomnij, automat może by ci jeden tam wszedł, ale niski bo wysokość nie jest zbyt duża.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Zamiast smiecic postami to bys po prostu pomógł chlopakowi. Tyle samo czasu by Ci to zajelo.
Zmiescisz spokojnie jakas sezonowa odmiane, szukaj czegos co nisko rosnie (kazdy sklep ma filr do ustawienia).
Szybko przelacz na kwitnienie, najlepiej w 2 tygodniu i mocno ja naginaj. Poczytaj na hasz wiki o LST. Wytniesz sobie ewentualnie kilka odrostow i pomiescisz. Swiatelko proponuje LED na gwincie. 3500K i bedzie dobrze. Duzo swiatla i nie porosna za duze.

Przejrzyj sobie jeszcze dzial uprawy micro
https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?438-Growlog-MIKRO
Cos znajdziesz porównywalnego do Twojego boxika i powiel schemat. Tak bedzie najlatwiej

Edit: Kanabisek mow jak usuwasz posty, bo pozniej wychodzi na to, ze czepiam sie niewinnych ludzi;p
 
Ostatnia edycja:

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Zamiast smiecic postami to bys po prostu pomógł chlopakowi. Tyle samo czasu by Ci to zajelo.
Zmiescisz spokojnie jakas sezonowa odmiane, szukaj czegos co nisko rosnie (kazdy sklep ma filr do ustawienia).
Szybko przelacz na kwitnienie, najlepiej w 2 tygodniu i mocno ja naginaj. Poczytaj na hasz wiki o LST. Wytniesz sobie ewentualnie kilka odrostow i pomiescisz. Swiatelko proponuje LED na gwincie. 3500K i bedzie dobrze. Duzo swiatla i nie porosna za duze.

Przejrzyj sobie jeszcze dzial uprawy micro
https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?438-Growlog-MIKRO
Cos znajdziesz porównywalnego do Twojego boxika i powiel schemat. Tak bedzie najlatwiej

Edit: Kanabisek mow jak usuwasz posty, bo pozniej wychodzi na to, ze czepiam sie niewinnych ludzi;p

Czy ja wiem czy jest sens wrzucać sezonówke do tego czegoś? Przecież to wyjdzie na to samo co z automatem, nawet w krótszy okres się wyrobi. Nie zapominając też o indukcji na sezonach która potrafi trwać długo. Automat również nadaję się do treningów LST. Jestem początkujący więc mogę się mylić. Jak tam możecie poprawić moją wypowiedź :D.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Czy ja wiem czy jest sens wrzucać sezonówke do tego czegoś? Przecież to wyjdzie na to samo co z automatem, nawet w krótszy okres się wyrobi. Nie zapominając też o indukcji na sezonach która potrafi trwać długo. Automat również nadaję się do treningów LST. Jestem początkujący więc mogę się mylić. Jak tam możecie poprawić moją wypowiedź :D.

Sezon sobie potniesz albo nawet polamiesz, z automatem tego nie zrobisz. Generalnie ja uprawialem tylko i wylacznie odmiany sezonowe, wszystko zawsze sie ladnie miescilo:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół