nasiona marihuany

Profesjonalny ekstraktor do oleju,

Wyszukiwarka Forumowa:

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
dobry
czy ktos ma jakies doswiadzenie z tym cudem ?
https://www.hemp.pl/produkt/pk-ekstrstal-100g
w opisie napisane jest zeby wkladac suchy material,a co gdyby material byl mokry ?
drugie pytanie to ile potrzeba butanu na jeden proces czyli przetworzenie calego materialu ktory zostal napchany do tuby
pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak materiał będzie mokry to wyjdzie kupa a nie olej.
Tak btw, cena za tą tubę jest z kosmosu, za ułamek tej ceny kupisz dobrą szklaną tubę i rękawicę kuchenną żeby rąk nie odmrozić.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Jak materiał będzie mokry to wyjdzie kupa a nie olej. Tak btw, cena za tą tubę jest z kosmosu, za ułamek tej ceny kupisz dobrą szklaną tubę i rękawicę kuchenną żeby rąk nie odmrozić.
czy mozesz mi wytlumaczyc dlaczego z mokrego wyjdzie kupa ? nie wiem czy to dobre porownanie ale jak robilem rso z mokrego lub suchego to wychodzilo tak samo.
 
P

pozytyw

Guest
czy mozesz mi wytlumaczyc dlaczego z mokrego wyjdzie kupa ? nie wiem czy to dobre porownanie ale jak robilem rso z mokrego lub suchego to wychodzilo tak samo.

i jak z mokrego rso ? z mokrego bedzie miało chlorofil w środku. ogólnie w roślinach tłoczone na zimno soki/oleje najlepsze, najzdrowsze
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Pińcet litrów. Bierzesz puche z gazem i lecisz tyle ile uważasz za stosowne xD. Mi ponad połowa puchy 400ml schodziła, na cała taka wypchaną małą tubke po "magnezie" do picia. Ile zejdzie na 100g, sprawdź to się dowiesz.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
małą tubke po "magnezie" do picia.

Na zdrowie...
Jedna z pierwszych zasad robienia koncentratów, żadnego plastiku. Szkło lub stal nierdzewna to jedyne materiały nie reagujące z gazem, cała reszta to loteria.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Na zdrowie...
Jedna z pierwszych zasad robienia koncentratów, żadnego plastiku. Szkło lub stal nierdzewna to jedyne materiały nie reagujące z gazem, cała reszta to loteria.

Bóg zapłać dobry człowieku. Serio nie wiedziałem :D Dobrz, że masowe ilości nie szły. Czas przerzucić sie na nierdzewkie <shiza>
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
o ch**u zloty to przy wiekszych ilosciach trzeba byloby kupc kilka duzych butli z butanem a one nie sa tanie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na tą tubę zeszło mi jakieś 400ml dexso, które jest podobno wydajniejsze od butanu. Nie wiem ile było w tubie, ale 30g+ na pewno.
P1010207.JPG



---------- Post Zaktualizowany 20:29 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ----------

przy wiekszych ilosciach

Przy większych ilościach nie robi się open blast tylko w closed loop i praktycznie cały gaz odzyskujesz do ponownego użycia :)
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Na tą tubę zeszło mi jakieś 400ml dexso, które jest podobno wydajniejsze od butanu. Nie wiem ile było w tubie, ale 30g+ na pewno. ---------- Post Zaktualizowany 20:29 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ---------- Przy większych ilościach nie robi się open blast tylko w closed loop i praktycznie cały gaz odzyskujesz do ponownego użycia :)
a czy taki zamknety obieg mozna robic jakimis domowymi sposobami,mas moze jakies schematy ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wszystko można, ale osobiście bym nawet nie próbował. Przy takiej ilości butanu zabawa w samoróbki to pierwszy krok żeby stracić kończyny lub życie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół