nasiona marihuany

Panel Led flo diy na bogato, dobór diód

Wyszukiwarka Forumowa:

Wesoly Mauro

Member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
6
Buchów
0
Siema,


Czytam przeglądam oglądam i dostałem zajawke na panel Led :d
No to budujemy, a że wyznaje zasadę jak się ruch*ć to bez gaci chce skręcić coś maksymalnie na wypasie pod boxa 120x90x180


Kwestie wykonania stelażu mam garniętą, choć jeszcze nie jestem pewny jego kształtu z uwagi na dobór diod.. No wlasnie i tu mam problem..
Cxb czy Citizeny? Czy do tego jeszcze jakieś czerwone 660nm jak DarkMessiah proponował ? Ale jakie dokladnie ?
A może nie cob tylko więcej mniejszych jednak żeby nie było problemu z odległością od dziewczyn? Tylko na taka powierzchnię ile i jakie ?
Mam tylko 1.8m, odliczajac wysokosc panelu i dwc zostaje 1,2-1.4 użytkowej, fajnie jakby Led mógł być blisko.



Prośba do osób ogarnietych w temacie, dajcie jakieś propozycje zestawień diod na kwitnienie, ile i jakich. Nie patrzymy na koszta, ma urywać du*ę :D aha i typowo pod Flo, vege leci na MH. Pomożecie ?

Pozdro!
 

Wesoly Mauro

Member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
6
Buchów
0
DarkMessiah, pomożesz? Czytałem sporo ale tu stawiam na doświadczenie.. wysłałbym PW ale nie wiem czemu nie mogę ( tak czytałem regulamin i etykietę i całe faq )

MOD: ograniczenia nowozałożonych kont. Jeśli chcesz zwrócić czyjąś uwagę bo np. uważasz, ze jest ekspertem, jak Darek w tym przypadku to stawiasz "@" przed jego nickiem i wyskoczy mu powiadomienie. O tak: [MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION] [MENTION=89745]Wesoly Mauro[/MENTION]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

DarkMessiah

Guest
Tak moja uwaga została zwrócona w kierunku tego tematu :) po pracy napisze ci co wiem.



Edit:

CXB3590-0000-000N0HCB27G 2700k x 5 sztuk
HLG-240H-C1400B x 1 sztuk
Potencjometr liniowy 100K x 1 sztuk
XPeePR-L1-0000-00C01 660nm x 50 sztuk i XPeReD-L1-0000-00801 630nm x 25 sztuk zasilacze albo osobne albo jeden
jak chcesz sie bawic w uv i far red to masz opcje gdzies jest jakis opis na forum
soczewki 120stopni
wszystko do kupienia u chinczykow
 
Ostatnia edycja:

Wesoly Mauro

Member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
6
Buchów
0
Super Panowie dziękuję za pomoc :)
Prośba do Moda, nie zamykaj tematu, jak napotkam jakąś przeszkodę nie będę zakładał nowego, postaram się też zrobić relacje mini tylko że to potrwa.

DarkMessiah zamawiam co napisałeś, a co do UV i far red myślisz ze jest sens ? Jakbyś robił dla siebie to byś dodał?
I przy takim zestawieniu mniej więcej jaka odległość od dziewczyn trzeba będzie utrzymać?

Na ile Wat to najlepiej puścić ?
 
D

DarkMessiah

Guest
Ten panel będzie miał 250w plus 75w czerwonych z możliwością obniżenia mocy na cobach. Minimalnie bym trzymał to 40cm od szczytów. Jak dobrze to zrobisz to panel zajmie ci bardzo mało miejsca.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
co tak dużo [MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION] mu tych diód mono proponujesz? nie lepiej dać więcej COBów na rzecz tych xpe? druga sprawa to podałeś mu symbole samych diód, nieprzylutowanych do mpcb i jak takie pozamawiał to będzie miał zagwozdkę co zrobić z nimi dalej :p ciekawe czy autor wątku sam doszedł do tego, że będzie potrzebował kompletne moduły a nie same diody :D
 
D

DarkMessiah

Guest
Jak da więcej cob to będzie nim świecił z kosmosu ;) podałem mu części żeby się rozglądnol najpierw będzie miał pytania to napisze. Chciał mega panel na flo to ma ;) te redy maja obniżyć temperature barwowa :p ma być coś w stylu hps :freak:
 
Ostatnia edycja:

Wesoly Mauro

Member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
6
Buchów
0
Hehe kanabisek autor wątku nie ogarnięty elektrycznie ale ma kogoś ogarniętego co umie, ja musze tylko mieć info czym lubią się opalać dziewyżyny na flo i je potem opalać :) może nawet na osobnym obiegu zrobimy chłodzenie ala sputnik/cooltube z radiatorow po za box i ogólnie bajer lampę co będzie i świecić i wyglądać.
I dokładnie DarkMessiah tylko flo , wczesna młodość laski lecą na MH

Tylko tak sobie teraz myślę czy te 300 parę Wat przebije dotychczasowego 600 hps i czy jest sens bo tak jak na relki patrze to musiało być być z 500, hmmm ?
 

Wesoly Mauro

Member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
6
Buchów
0
[MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION] [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] Panowie ? Proszę podzielcie się swoją opinią bo nie wiem co robić. . Nie chce zmieniać na lampę dającą mniejszy wynik niż hps 600w który dotychczas się sprawował, ale lubię zapewniać dziewczynom innowacje.., gruba rozkmina ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół