nasiona marihuany

HPS 600, 1.44 m2, 5x Z99haze x V3, 2x Amnesia, 2x Power Plant

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
20.09 światło zostało przełaczone na 12/12. Dzis jedna roślina pokazała preflowery. Fotek nie wrzucam bo nie ma czego w zasadzie. Mam jednak pewien problem. Otóz temperatura za dnia dochodzi do 23,8 -24 stopnie..... czy to nie za mało ??? w nocy 20,4 - 20,8.. Namiot 1.44m2, lampa HPS 600W. moze warto zainwestowac w jakas drozsza zarówke ?
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
sprawdzaj temp. nad szczytami pewnie będzie więcej, z tego co widzę na zdjęciach to masz sonde na ziemi
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
wiem jak sprawdzac temp :)

Sonda jest przy szczycie. Ochłodziło sie na zewnatrz, w pomieszczeniu temp 20 stopni.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
No tak, ale nie chce by mi popaliło szczyty...w tej chwili jest okolo 30 cm nad szczytami. Dogrzewam farelka w pokoju co jakis czas na pare minut i tej chwili mam te 26... tak czy owak czy ktos wyjasni czy 24stopnie to nie za chlodno?
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
20 wrzesień byl pierwszym dniem, gdy światło zostało przełaczone na 12/12.... dzis mamy 30 września a wiec jest to 11-sty dzień od przelaczenia i tylko 4 z99 x V3 pokazały preflowery, w pozostałych nadal nic.... czy to nie za dlugo ?? moze poczekac jeszcze z 2-3 dni i lepiej wyrzucic te, ktore sie nie okreslą ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
czekaj Panie, czasem i 3 tygodnie indukują albo wincyj
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Witam

41- 35 dzien zycia, 9-4 FLO

Najstarsze panie maja koncza dzis 41 dni i sa to Z99 x V3 i Amnesia... Power planty sa nieco mlodsze i maja od 39 do 35 dni. 20 wrzesnia zostały przelaczone na FLO i kwitly dosc dlugo w moim odczucie, a przede wszystkim w porownaniu do poprzednich przypadkow. JEsli dwie Z99 x V3 zakwitły po 6 dniach, nastepna po 10 dniach, kolejna 11, nastepne 4 po 12 i ostatni power plant po 13 dniach induckji... Ta wiec dziś sa miedzy 9 a 2 dniem FLO. Mam problem z temperatura...otoz wczoraj zalaczylem osuszach powietrza gdy wszystkie juz zakwitły, na zewnatrz zrobilo sie nieco cieplej i UWAGa temp w namiocie siega nawet 31 C w dzien..... a dzos o godzinie 5 rano ( 9h po wylaczeniu lampy) w namiocie temp wynosila 29.1 stopnia.... Myslallem, ze termometr sie zepsul ale jednak nie.... Co mam zrobic ??? nie mam tym razem cool tube bo wlozylem odblysnik....lampa tym razem wieksza bo 600 a nie 400 ale i namiot wiekszy.... mam dwa mieszajace w namiocie....jeden maly ( kilka postow wyzej) i 12 calowy po przejsciach, ktory jest ustawiony na 3 a dmucha ledwo jak na pierwszym stopniu mocy.... Zamowilem juz nowy 12 calowy nowy wiatrak. Mam foto jak wyglada system w moim namiocie.... zastanawialem sie czy oby napewno poprawnie zamontowany jest wentylator i kierunek wydmuchu, bo nigdy nie mialem takich problemow.... nie sadzielm , ze bez cool tube temp az tak pojdzie do gory.


 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
UP


Jest to 50 dzien zycia dla Z99xV3 i Amnesii, dla Power Plantow natomiast miedzy 48 a 44. FLO miedzy 19-11. Stale mam problemy z temperatura, ktora dochodzi do 30 stopni. Aby zredukowac to stale podwyzszalem lampe- bezskutecznie, a dodatkowo rosliny sie powyciagaly, ich łodygi sa cienkie i liche... W srodku mam 3 mieszajace, ale tylko jeden w zasadzie poprawnie dzialajacy 12 calowy, poniewaz jeden dmucha ledwo ledwo.a trzeci jest za maly, 9 calowy bodajze i jest bezproduktywny. Efektem tego wydaje mi sie, brak cyrkulacji powietrza w prawym tylnym roku i na pannach pojawily sie banany...znowu ehhh:/ Wydaje mi sie takze, ze wolno to idzie jak na 19 dzien FLO ( foto)... Doradzcie zarowno na aktualny grow i nastepny... Czy lepiej zostawic odblysnik ale zmienic lampe na 400?? a moze zostawic 600 ale wlozyc Cooltube zamiast odblysnika?? A moze zostawic juz jak jest, dodac jeszcze poprawnie dzialajacy mieszajacy i liczyc na chlodniejsze dni, ktore wkrotce powinny nadejsc ?? Oprocz powyzszych klopotow, roslinki nie wygladaja na chore czy glodne, ładne, zielone roslinki. Temp do 30, w nocy potrafi sie utrzymac nawet i do 28....dzis bylo 22. Podlewane na zmiane czysta woda, raz papu w polowie dawki Canna Boost, Rhizo, Cannazym i Terra Flores bodajze pierwszy, maxx drugi raz. Wy nie macie klopotow z temp w namiocie 1.44m2, HPS 600W bez Cooltube??

Z99 x V3, 50 dzien, 19 FLO, LST


Amnesia, 50 dzien







 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
możesz wstawić cooldtuba i filtr dać na zewnątrz boxa to na pewno zmniejszy temp.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
możesz wstawić cooldtuba i filtr dać na zewnątrz boxa to na pewno zmniejszy temp.

Filtr na zewnatrz ??

Nie wiem czy dobrze sądze, ale jednak chcąc nie chcąc, zamiana odblysnika na cooltube z szybą odbije sie na ilości plonu?!
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
w rurowym cooldtubie tez masz odblysnik i wingi po bokach w kwadratowych caly srodek jest odbłyśnikiem szyba też nic nie zmienia, z szyb tez są zbudowane np szklarnie, co do filtra montujesz go jako ostatnia część na zewnątrz boxa wtedy witraki mocniej zasysają powietrze z wewnątrz i pchaja do filtra
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Hej załoga UP UP UP


Zacznijmy od wieku - 69 dzien zycia dla Z99 x V3 i Amnesii, natomiast Power PLanty miedzy 62 a 58. Proces kwitniecie trwa od 33 do 24dni. W srode dostały pierwsza dawke Terra Flores, a takze bodajze drugi raz Canna Boost, dziś sama woda...i tak na przemian 50% zalecanej dawki , nastepnym razem sama woda. Długo to trwa wszystko aczkolwiek od kilku dni widze, ze roslinki bujneły sie i widac róznice. Mam walke z czasem poniewaz planowalem sciac najpozniej na koniec Listopada, a te Z99 x V3 kwitnią do 12 tygodni a wiec zdecydowanie dluzej niz planowalem grow. Jak wspomnialem bujnemy sie, budują sie topki, wiele listkow oszronionych, wydobywa sie intensywny zapach i bardzo sie kleją :):) Temperatura do 27.5 stopnia, w nocy roznie miedzy 21 a 24C stopnia.. wilgotnosc na poziomie 55%. Kilka fotek, niestety jakosc pozostawia wiele do zyczenia. NAstepny up za jakies 2 tygodnie....chyba, ze natychmiast wystrzelą i bedzie sie czym pochwalić :p Pozdro








 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
podpisałbyś rośliny przy następnym upie, żeby było wiadomo co jest co :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół