nasiona marihuany

O czym myslisz w drodze na spota?

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak urosły laski pod moją nieobecność, co będę musiał zrobić... no i, że trzeba wrócić bezpiecznie do żonki :)
 

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
W drodze na spota myśle co na nim zostane, czyli: czy nikt nie za***ał roślin, czy jakieś zwierzątko sie nimi nakarmiło, ile urosły.
 
L

Lord of Old School

Guest
O niczym innym poza krzakami, wtedy jestem najbardziej skupiony na tych krzakach i mam krystalicznie czysty umysł:D
Ps.oczywiście poza tym pełny orient xD
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Spoty odwiedzam w przerwie co najmniej 2tyg i zawsze jestem ciekawy jak porosły,napuchły i co do zrobienia,zachowuję czujność ale ogólnie żadnych negatywnych myśli. Myślami przyciągamy to co chcemy zobaczyć :D
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Jak kolega wąsik, myślę wtedy tylko o krzakach, o tym jak urosły i ogólnie o ewentualnych nieprzyjemnościach które mogę tam zastać, lub mogą na mnie czekać <piwofuck> A że w tym roku lecę solo, to na pełnym oriencie wjeżdżam i skradam się jak ***any ninja wypatrując czy nie ma jakichś nowych ścieżek albo po prostu nowych śladów :rambo:
 

Samogon

Banned
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
78
Buchów
0
Najlepiej o niczym nie myśleć, jechac na spota zrobic szybko swoje i odjechac lub odejść,najlepiej robic to w godzinach 2-4 w nocy
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Dawnej myslalem tylko o tym jak porosły. Teraz juz bardziej zeby sie nie w***ac w przypal bo rodzinna ważniejsza
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół