nasiona marihuany

[CFL 85W + led chinol] 60x60x140 Amnezja, 99xblueberry, Punk Devil

Wyszukiwarka Forumowa:

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
UP Dzien 36 i 27 !

Zrobilem mala mogyfikacje led dalem na 50cm a cfl leci 15cm od szczytu. Leda i cfl skierowalem bardziej na srodek boxa zeby zeby swiatlo na sciany nie swiecilo. Mialem nie ruszac juz LST na PD, ale tak wydupily do gory ze musialem je polozyc. Po 1 godzinie szczyty juz staly na bacznosc. Ogolnie wszystko na moje oko wporzadku.

Wilgotnosc:45-50% Dzien, 50-55% noc
Temperatura: 23 Noc, 28Dzień
pH wody: 6,2 gazowana
Nawozy: 2,5mll/1L wody terra bloom + organiczne paleczki mineralne x2 na donice.

Punk Devil 36


w boxie po godzinie


Amnezja 27




C99xBB 27



razem



Pozdro :D
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
UP DZIEN 44 i 35

Wilgotnosc:42-50% Dzien, 55-60% noc
Temperatura: 21 Noc, 24Dzień
pH wody: 6,2 gazowana
Nawozy: 5ml/1L wody terra bloom na krzak

Zdjecia troche kijowe ale na szybko i zrobione zaraz po zgaszeniu lampy bo mi sie zapomnialo. Martwi mnie jedna rzecz AMNEZJA jeszcze nie zakwitla, a jak pisalo na opakowaniu Amnezja XXL Auto takze nie wiem co sie dzieje, ale troche sie martwie tym bardziej ze stozek wzrostu jest odchylony caly czas w jedna strone chodzi mi o to ze nie ciagnie go do swiatla powinien byc w jego kierunku skierowan, a on w sciane boxa no i jeszcze jedna sprawa wydaje mi sie ze przestala rosnac albo mega mega powoli bo od 3 dni obserwuje ten stozek i nie jestem w stanie powiedziec czy wogole jest postep albo turbo maly. C99xBB zaczela kwitnac po lekku a PD jak widac leci. Mam jedno pytanko Co m0ge zrobic z krzakami bo tak mi sie to rozroslo ze nie ma miejsca juz na szerokosciach najbardziej mnie denerwuje ze amnezja nie kwitnie, a najwiecej zajmuje miejsca.

PD 44




Amnezja 35



C99BB 35



Jak komus sie bedzie chcialo moze rzucic pomyslem co zrobic zeby wiecej miejsca bylo i ta amnezjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pozdro
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
DZIEŃ 53 i 44

Wilgotnosc:42-50% Dzien, 50-55% noc
Temperatura: 23 Noc, 28Dzień
pH wody: 6,0 gazowana
Nawozy: 2ml/1L terra bloom, 2ml/L PK 13/14, Fast Buds 1ml/L na krzak

Wkoncu zakwitlo wszystko ta amnezja to strasznie dlugo dlatego kupilem specjalnie fast buds zobaczymy czy przyspieszy, ogolnie wszystko idzie spoko na moje ok. U PD 3-4 dni topy tak walily gnojem ze myslalem ze to gnije, ale czytalem ze ludzia tez tak wala bo tak moze byc ze roslina zmienia zapachy teraz juz przestala.Musialem mase lisci wyciac u amnezji i C99BB. NIby mialy byc zestresowane ale jak wycialem sporo wiatrakow bo juz nie bylo miejsca i w jeden dzien amnezja puscila wloski nie wiem nei znam sie.

Lecimy ze zdjeciami
PD 53



Amnezja 44



c99bb 44



upiki robie teraz co podlewanie
Pozdro
 
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
Właśnie przeczytałem Twoje obydwie fotorelacje i obecny projekt faktycznie wygląda o niebo lepiej niż poprzedni :)
Sam byłem praktycznie pewien że swój obecny grow ( prawie 6 tygodni, od niedzieli 12/12 ) też wystartuję z 12/12 od nasiona, ale jednak w ostatniej chwili zwątpiłem. Ale widzę tu, że to jak najbardziej ma sens i daje radę. Będę na pewno śledził do końca. Powodzonka!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=89190]music12[/MENTION] minął już ponad miesiąc więc prosimy o apdejt<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół