nasiona marihuany

[CFL 85W + led chinol] 60x60x140 Amnezja, 99xblueberry, Punk Devil

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
moim zdaniem troche za duzo tego lst glowny ped do samej ziemi ok ale odrosty lisci po co?
 
D

DarkMessiah

Guest
zeby sie nie obracaly :D na luzie odrosty wystrzela w gore sam sie tak znecam nad roslinami czasem :p
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
zeby sie nie obracaly :D na luzie odrosty wystrzela w gore sam sie tak znecam nad roslinami czasem :p

Tak jest jeden dzien minol a juz widac roznice na odrostach. Mam takie jedno pytanie kiedy sie zwalnia pierwotny glowny stozek wzrostu z uwiezi ?

---------- Post Zaktualizowany 12:10 ---------- Data pierwszego postu 11:49 ----------

Chcialem zapytac czy te paleczki nie sa czasem za mocne dla tych mlodych roslin jedna tak jakby wyjasniala az tak na zolto zachodzi a na 2 mam kropki malo ale sa. Dla bezpieczenstwa przelalem woda az z spod spodu leciala. Wrzuce fotki tych palek mineralnych.

Przetlumacze te podstawowe pierwiastki mieszkam w niemcach to i niemieckie pałki:p
Dodam ze jedna pałeczka wazy 1g, a ja rozpuszczalem 1 na 1l wody i podlalem obydwa maluchy

Azot = 12%
Magnez = 3%
Fosfor = 5.2%
Potas - 9%
Siarka = 7%



a to moj power roots :p



Pozdrawiam kolejny up zrobie w niedziele .
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
UP UP UP DZIEN 22 i 13

Wilgotnosc: Nie wychodzi po za granice 55-65%
Temperatura: 22 Noc, 26 Dzień
pH wody: 6,7
Nawozy: 3ml/1L wody terra grow + paleczki mineralne x1

Punk Devil 22 Dzień 4 po LST


Amnezja Dzień 13
Lana sama woda


c99Blueberry Dzień 13
Lana sama woda


Kolejny UP juz po treningach 13 dniowych roslin za jakies 4 dni.

Uwagi mile widziane jak sa potrzebne
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
Jestem w trasie i z nudow :D wrzucam na szybko fotki po treningach mlodszych roslin z przed 3 dni jutro lub pojutrze bedzie UPIK ! J

 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
UPIK UPIK IK IK IK:D DZIEN 26 i 17

Na poczatek chcialem powiedziec ze jak ktos pisze ze cfl maja byc 5cm - 10cm od roslin to chyba leca na zarowkach 5 watowych bo u mnie posuszylo liscie chodz jak przystawialem reke to nie bardzo czulem cieplo, ale jak postawilem sonde to pokazywalo 31 stopni !!! nawet wilgotnosc nie pomogla przed przysuszeniem a nie schodzilem w tym tygodniu ponizej 65%. Dzisiaj lampe podnioslem z 12cm na 30cm w celu unikniecia wiekszego przesuszania i w celu lekkiego wyciagniecia krzakow bo rosna jak dla mnie o niebo lepiej niz w 1 relce tylko ze nie do gory :D i tu chcialem zaczerpnac informacji bo jest to moje 1 LST i nie wiem w sumie po jakim czasie ma to wygladac tak jak u innych :D u mnie to jakies dziwaczne moze jak wysrtzela do gory bedzie to przypominalo cos :D . Poexperymentowalem sobie z amnezja dajac jej lekkie LST na 24h w celu doswietlenia dolnych odrostow i sie udalo widac.


Wilgotnosc: Nie schodzi ponizej 65%
Temperatura: 23 Noc, 26 Dzień
pH wody: 6,2 gazowana po wygazowaniu ma 6,6 ale leje gazowana
Nawozy: Wszystkie dostaly po 1 paleczce z mineralami i plagron terra grow 2,5ml/0,5L wody kazda.

Punk Devil dzien 26 po LST



Amnezja Dzień 17 po 24 godzinnym LST



Cindirella99xBlueberry Dzien 17 po toppingu



A tutaj razem w boxie



Kolejny UP po weekendzie
Pozdro
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Spokojnie, jeszcze wystrzelą jak zaczną kwitnąć. Narazie lepiej żeby sie nie wyciągały, dlatego wiatraczek pod żarówe i spokojnie 10cm możesz trzymać. Zdrowe rośliny, tylko jak naginasz, to zostaw je tak, a nie na 24h.
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
Z tym naginaniem zapomnialem dopisac jeszcze ze chcialem zeby roslina rosla bardziej na srodku donicy bo puszcze ja bez treningu. Lampa opuszczona miedzy 10-15cm 2 wiatraki wieja pod lampe dzieki za rady.Jezcze jedno nie przeszkadza ze wieje po roslinach ?
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Z tym naginaniem zapomnialem dopisac jeszcze ze chcialem zeby roslina rosla bardziej na srodku donicy bo puszcze ja bez treningu. Lampa opuszczona miedzy 10-15cm 2 wiatraki wieja pod lampe dzieki za rady.Jezcze jedno nie przeszkadza ze wieje po roslinach ?

Ustaw je tak aby byly pomiędzy lampą, a roslinami. Wtedy wiaterek powinien je tylko muskać przy szczytach.
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
Ustaw je tak aby byly pomiędzy lampą, a roslinami. Wtedy wiaterek powinien je tylko muskać przy szczytach.

Wlasnie tak dalem, teraz musze przemyslec jak uzyskac ponizej 50% wilgotnosci na flo to bedzie mega ekstramalne dla mnie bo tu gdzie mieszkam po deszczu 1 dzien w mieszkaniu wilgotnosc leci na 65% mieszkanie jest przy ziemi i ma slaba wentylacje dlatego tak sie dzieje. Dlatego tez nie mam problemu na wegu trzymac powyzej 60% ale obawiam sie ze na flo to bedzie dramat zejsc ponizej 50%.
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
UP UP UP !!! Dzień 29 i 20

Mialo byc po weekendzie ale dzisiaj mam czas, efekty widac wiec czemu nie.

Wilgotnosc: W granicach 61-65%
Temperatura: 23 Noc, 27 Dzień
Woda: ph 6,2 gazowana
Nawozy: Podlane 2,5ml/0,5L wody kazda plagron terra grow

Punk Devil Dzień 29



Amnezja 20 Dzień



C99xBlueberry 20 Dzień nie wierze ze w nie cale 3 dni ona tak sie wykoksila :D



RAZEM



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
Kolejny UPIK !!! DZIEN 33 i 24

Dorzucilem chinola leda 200W wczoraj przed zgasnieciem lampy i obrocilem zarowe na flo. Chce sie poradzic teraz czy moze tak byc jak jest czy moze inczaej to rozwiazac. Jestem swiadomy ze lampa nie swieci na lewa strone a led na prawa ale czy wysokosc leda jest ok czy moze wyzej/nizej czy wywalic zarowe i samego leda zostawic na srodku, ale led to chinol jak pisalem i ch.j wie ile on ma tak naprawde mocy. Jedno jest pewne sama zarowka napewno nie opierdzieli calego boxa, a nie chce znowu odniesc porazki. Prosze o pomoc doswiadczonych plantatorow:D.

Rosliny zaczely pic pic i pic coraz wiecej podlalem standardowo 0,5L wody na sztuke a na drugi dzien pod wieczor bylo juz sucho po czym podlalem po 1L wody samej i po 2 dniach juz prawie susza dzisiaj podlewam po 1L wody + pol dawki plagron terra bloom.

Wilgotnosc: W granicach 61-65%
Temperatura: 23 Noc, 28 Dzień
Woda: ph 6,2 gazowana
Nawozy: 2,5ml terra bloom na 1L wody

Punk Devil 33



Amnezja 24



C99xBlueberry 24



i boxik



Dzieki z gory za odpowiedz na nurtujace mnie pytanie pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół