nasiona marihuany

HI-FI Hops - piwo z THC

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
W amerykańskiej Kalifornii kupić można napoje nowej piwnej marki Heinekena. To Lagunitas, którą firma opisuje jako "chmielową wodę gazowaną". W środku nie znajdziemy ani grama alkoholu. Zamiast niego w puszce jest za to THC, czyli główny psychoaktywny składnik marihuany.

Napój z konopiami nazywa się Lagunitas Hi-Fi Hops. To jeden z najnowszych przejawów wejścia dużej firmy do nowego przemysłu związanego z marihuaną. Oprócz THC w napoju znajduje się również CBD, czyli składnik konopi, który nie wywołuje uczucia haju, ale może mieć terapeutyczne efekty.




Napój Heinekena pojawił się w sklepach 30 lipca 2018 roku. Na razie kupić go można wyłącznie w kilku sklepach z marihuaną w Kalifornii, w której narkotyk jest legalny. Odwiedziliśmy sklep Oakland Harborside, by sprawdzić nowy drink, który kosztuje nawet 8 dolarów.



Więcej w źródle: https://businessinsider.com.pl/life...orzyl-piwo-z-thc-lagunitas-hi-fi-hops/78q8dhw
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
zakładam, że jest po tym klepa ?

2 wersje, pierwsza 10mg THC na puszkę, druga 5mg THC i 5mgCBD. To raczej bez fajerwerków, jak ktoś pali bonga czy wiadra to pewnie i po kilku puszkach by był zawiedziony...
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
"jak ktoś pali bonga czy wiadra to pewnie i po kilku puszkach by był zawiedziony.."

A ino właśnie ;/
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
ciekaw jestem jak emulgowane jest THC że nie wytrąca sie. W wodzie się nie rozpuszcza, ciekaw jestem jak z przyswajalnoscią przez organizm. Piwa konopne to żadna nowość, bezalkoholowe też już są chyba na rynku, ale piwo z THC to absolutna nowość.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Piwo z THC to nowość, ale widziałem syropy z THC które można wlać do napoju, i rozpuszcza się jak zwykły syrop, więc już wcześniej ktoś wymóżdżył jak rozpuścić THC w czymś innym jak alko czy tłuszcz. A może rozpuszczają w alko a dopiero alko w wodzie ? :)
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Ja robię takie coś;
normal_20190416_104632.jpg


normal_20190416_104740.jpg


hideandseed_nl-nasiona-marihuany-piwo.jpg


Mało ale zostawia posmak jak heineken.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół