nasiona marihuany

Liście w Super Bud Femi oraz AK472 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

kosmos

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2016
Postów
34
Buchów
0
Cześć.Dziwnie poskręcane liście w Super Bud.Pokazują się brozowe suche plamki,później się skręcają i na koniec odpadają.Sytuacja od 2 tyg.Przed podlaniem Florovitem PH wody w podstawce 6,5-7 po 5,6- 5,9.(fot.1)

Natomiast w AK472 Auto w fazie flo liscie zaczynają tracić na kolorach.Może to być spowodowane samym flo?(fot.2)
1
displayimage.php
[/URL][/IMG]

2.
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ile tego florovitu dajesz i jak często ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tą drugą bym się już nie przejmował, i tak ścinka za niedługo. Ta co jeszcze na wegu jest to nie wiem, w czym rośnie i czym podlewasz ? Przenawożenie to raczej nie jest, za niskie ph po tym florovicie wypłynęło trochu 5.9 to jest optymalne w hydro, a nie w ziemi... Może to przez to, ale ciężko stwierdzić, podaj więcej szczegółów to może ktoś coś wymyśli mądrego.
 

kosmos

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2016
Postów
34
Buchów
0
Tą drugą bym się już nie przejmował, i tak ścinka za niedługo. Ta co jeszcze na wegu jest to nie wiem, w czym rośnie i czym podlewasz ? Przenawożenie to raczej nie jest, za niskie ph po tym florovicie wypłynęło trochu 5.9 to jest optymalne w hydro, a nie w ziemi... Może to przez to, ale ciężko stwierdzić, podaj więcej szczegółów to może ktoś coś wymyśli mądrego.
Co do SB,to dzisiaj zbadam jeszcze raz ph po podlaniu samą wodą.Florovit dałem tak jak wyżej pisalem(+/- 12 dni)
Podlewałem ostatnio Biopon,a teraz lecę z Substralem gdyż weszła na flo.Jesli bedzie nadal niskie ph podleje samą wodą,bo chyba na początku flo 6 bedzie odpowiednia,prawda?
A AK472 jestem spokojny :) Listki faktycznie nie degradują się tak jak w pierwszym pacjencie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół