nasiona marihuany

Cicada 3301: Banda trolli czy może jakaś organizacja?

Wyszukiwarka Forumowa:

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Czołem.

Wpadłem dziś grzebiąc w internetach na ten projekt.
Z początku czytając poprzednie ich numery zainteresował mnie temat bo czasami bywa tak, że trzeba coś dyskretnie przekazać. Kminiąc jednak dalej zaczalem powatpiewac czy aby na pewno są takimi cwaniakami na jakich się kreują - podobno łamigłówki mają na celu wyłonić potencjalnych inteligentów do ekipy.

Jednak wygląda na to, że to zwykły scam nietrzymajacy sie kupy: wypuszczali zagadki 4 stycznia, a nazywają się 3301 co daje łącznie 7 jak w grypsie z cyfrową cykadą. Zaczeli 4 stycznia na 4chanie, co juz zalatuje matactwem.
O ile do czasu wyglądało to ciekawie tak kodowanie przekazu w jakiejs muzyce sugeruje ze projekt zamiast inteligentów ma na celu zdebilenie tych, ktorym nie wmówiono płaskiej ziemii i innych spisków - będąc w miarę inteligentną osobą stwierdziłem, że kontynuowanie "gry" nie ma najmniejszego sensu skoro można lepiej spędzić czas (ludzie to otwierają w roznych edytorach i szukają wskazówek hehe).
Może i zakodowali w nutach dalszy element, do kolejnej części jednak pytanie zabrzmi - w jakim celu. Ciekawe ile osob się wkręciło rozkminiając to od początku projektu. Grafikę z cyfrową cykadą wstawię potem, nie mam teraz opcji.

-------
Grafika:




Zapraszam do debaty
 
Ostatnia edycja:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Ja od siebie dodam też że w pewnym etapie po różnych miastach na całym świecie były rozmieszczone elementy tych puzzli, najczęściej to były chyba plakaty z kodem QR i czymś tam jeszcze. Ciekawostka to też to, że oprócz w miastach takich jak Miami, czy w Paryżu, to również Cicada 3301 miała jedno ze swoich puzzli w Warszawie. Oprócz tego m.in Rosja, Japonia, Australia, no cały świat. Na moje to za tym stać mogliby jacyś headhunterzy np. światowych korporacji informatycznych, tam gdzie opłaca się zainwestować w takie przedsięwzięcie by znaleźć osoby o cechach pożądanych na danym stanowisku. Interpretacja że za tym stoi FBI, CIA, NSA to według mnie ociupinkę przesada.
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Ty synek coś w ogóle wiesz jak poruszasz temat iluzji ?
Czy kolejny specjalista jak houdini ?
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Ty synek coś w ogóle wiesz jak poruszasz temat iluzji ?
Czy kolejny specjalista jak houdini ?

ze ślunska nie jestem to nie synek. to dwa - nie mowię o iluzji tylko kabale - zydowskeiej magiji. ale to między wierszami się pisze.

---------- Post Zaktualizowany 04:38 ---------- Data pierwszego postu 04:34 ----------

Ja od siebie dodam też że w pewnym etapie po różnych miastach na całym świecie były rozmieszczone elementy tych puzzli, najczęściej to były chyba plakaty z kodem QR i czymś tam jeszcze. Ciekawostka to też to, że oprócz w miastach takich jak Miami, czy w Paryżu, to również Cicada 3301 miała jedno ze swoich puzzli w Warszawie. Oprócz tego m.in Rosja, Japonia, Australia, no cały świat. Na moje to za tym stać mogliby jacyś headhunterzy np. światowych korporacji informatycznych, tam gdzie opłaca się zainwestować w takie przedsięwzięcie by znaleźć osoby o cechach pożądanych na danym stanowisku. Interpretacja że za tym stoi FBI, CIA, NSA to według mnie ociupinkę przesada.

tak właśnie dlatego to dla mnie przewał, a te opcje ze sie szkoly snajperow czy inne jakies special forces na tym opierają tymbardziej, dla uwiarygodnienia faktu, sluchaj, co za interes jest miec pod soba ludzi myslacych jak mozna przeciez... wydawac polecenia he he he
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół