nasiona marihuany

odbieranie przesylki z oddzialu dpd

Wyszukiwarka Forumowa:

xdowyxdek

Member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
19
Buchów
0
A i chciałbym dodać ze to jest loteria, czasem policja przechodząc koło plantacji jej nie zauważą. Dostałem ostrzeżenie za napisanie „...cock”, wiec prostuje ze nie chciałem obrazić :D
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
ej czaicie ze na wiosne jak odbieralem paczke z biohumusem to listonoszka tez sie pytala co jest w srodku :shock:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Za***iście, a ja jak odbierałem paczkę ze swetrem od babci też się mnie pytali co jest w środku lol. Wystarczyło powiedzieć że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, albo jak jesteś chamem to "ch*j cie obchodzi" i było by po temacie.
Po za tym pewnie mieszkasz na wiosce zabitej dechami gdzie ludzi interesuje życie innych ludzi bardziej niż ich własne, w miastach ludzie mają innych ludzi i ich życie w ch**u.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
Nie chce mi sie czytac calego, zawsze zamawiam do innego punktu niz ten najblizej domu + lewe nazwisko. Nikt dowodu nie sprawdza, o nic nie pyta. Zwykle halo dzien dobry, Juliusz Słowacki z tej strony, po paczke jestem o nr xxxxxx.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
U mnie odwrotnie - za każdym razem musiałem pokazać dowód albo prawko, inaczej nie wydadzą paczki.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Mi pechy przychodza z platinum swed bank , seedsherenow ,attitude z pestkomani wszystko na siebie z usa otwieram przy kurierze zeby nie bylo niespodzianki . 300-500 dilarow piechota nie chodzi .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół