nasiona marihuany

[HPS150][0.36m2] 2xRedPosion 1xCheese 1xAmnesia

Wyszukiwarka Forumowa:

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
UP!

84/42



Ogólnie idzie wszystko ok, przez moją nie obecnosc mialem stres czy żyją i czy mają sie dobrze (nie zostały same oczywiście, ale mimo to)

Obydwa Redy już na samej wodzie od 3 podlań więc za 2 tygodnie je będę ciął prawdopodobnie, pierwszego topka na spróbowanie obciąłem w weekend zobaczymy. Wagowo rewelacji nie będzie, jeśli chodzi o te redy ale za to kolorek tej jednej piękny :D

Chees i Amnesia jadą na suplach obstawiam okolo 4 tygodni, niestety nie mam lupy gdzies zaginęła w akcji po ostatnim grow obszukałem się jej i lipa, nowa nie kosztuje majątku ale zamawiać teraz nie bede.

Wszystkie razem przed lekkim fryzjerem.




Red I




Red II



Cheese




Amnesia








do następnego joł!
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
UP!
94/52

Joł, prawdopodobnie dziś będę ciął obydwa Redy, nic już nie puchną a na wodzie już są bardzo długo. Pierwsze testy już za mną, ale o smoke reporcie jeszcze nie ma mowy, ale jeśli chodzi o moc to zadowalające. Ten fioletowy red jak wyschnie wygląda prawie czarny, ale niestety nie posiadam fotek. Mam fotę Reda zielonego, gdzieś z dołu. Topy są luźne, wiec o dużej wadze nie myśle jeśli chodzi o Redy, a co do Amnesi i Cheesa to już inna sprawa, topy są grube i gęste, już za tydzień sama woda no i planuję ściąć za 2-3tygodnie.

topki waga 0.8 są to z dolnych partii





No i zdjęcia z boxa




Red I




Red II




Cheese




Amnesia






tak to wyglada jeśli będę dziś ciął to zrobie jakies foto i na następny weekend wrzuce wage i fotki.
do następnego
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
UP!

101/59​



Joł, jestem juz po pierwszych zbiorach i suszeniu i jestem zadowolony chodź liczyłem że obie się przefarbują :D
Jeśli chodzi o moc to daje bardzo mocne 7.5/10 smak 7/10 lecz to dopiero początek curringu
Waga po suszeniu tak:

RED I - fioletowy 22g
RED II 17
razem 39g

Zostały jeszcze dwie panny, tu już bardziej jestem nastawiony na plon no i oczywiście na moc :D
Ogolnie planuje je ściąć za około 10 dni, troche za długo nawoziłem i od 2 podlan woda muszę cały syf wypłukać i będe ciął, jutro zrobie konkretnego flusha.

dobra jedziemy z fotami

z dnia kosy
REDI


REDII



Cheese




Amnesia





a tu w słoiku już Redy (po prawej fiolet)




Następnym razem wrzuce foty topów, i prawdopodobnie ze ścinki przez te 10 +- dni nie daje upka

do nastepnego
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
up!


116/74

Aktualizacja ze scinki, za tydzien podam wynik jak wyschnie. Tu już spore topy i twarde widzę że będę zadowolony ale coś więcej napiszę za tydzień celuje w 30g suchego z kazdej.
Wrzucam od razu z dnia scinki, dzień po dniu cięte.

Cheese






Amesia





 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
UP!

Podsumowanie, temat już wysechł teraz czeka go curring.
Wynik jaki udało mi się osiągnąć to 108g

22 Red I
17 Red II
35 Cheese
35 Amnesia

Chesse jest dość zbity, za to amnesia bardzo nie odstaje ale jest jej objętościowo więcej.
Cieżko coś pisać tutaj o zapachu bo jest na razie znikomy, czasami cos zaleci jak sie otworzy słoik ale poczekamy zobaczymy.

Moc najbardziej na plus dałbym 8/10 smak 7.5/10, zapachu nie oceniam..
Zebraną żywicę już nabiłem w lufe, i powiem konkretnie trzeba uważać żeby się za mocno nie sztachnąć :D bo potrafi dobrze przydusić.

Resztki liści przy topowych, no i jakiś popcorn z wszystkich roślin zebralem i suszy sie w kartonie, i moze w styczniu zrobię haszysz na próbę.

Ogólnie jestem zadowolony, jaki by wynik nie był powyżej 80+ aktualnie mała przerwa, niech domownicy zapomną o namiocie bo narzekali na zapach, albo takie placebo sobie wkręcili ale myślę że 3-4miesiace przerwy potem zainwestuje w filtr kupny nie robiony i może żarówkę nową.

Więc do zobaczenia za jakiś czas:jaraczz: można przenieść do zakończonych
na koniec fotki

Amnesia




Cheese





Dwa słoiki od prawej Cheese pozostałe 2 amnesia




<peace><peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół