nasiona marihuany

[HPS150][0.36m2] 2xRedPosion 1xCheese 1xAmnesia

Wyszukiwarka Forumowa:

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Witam wszystkich po krótkiej przerwie, zbiory mozna powiedzieć się kończą, ale to nie o to chodzi posiadam wiecej czasu więc postanowiłem go wykorzystać na to piękne hobby, bo mozna tak to nazwać :)
Druga FR na forum z większym powiedzmy doświadczeniem wiec, zobaczymy jak tym razem pójdzie z poprzedniego grow jestem mega zadowolony, a tym razem mam jeszcze większą chrapkę na lepszą uprawę, bardziej przemyślaną i przygotowana(sprzęt-bez spontanu).

Do rzeczy

Box: 60x60x140 HS
Doniczki docelowe: 11L (
Wentylacja: 1x wtłaczający (od komputera) 1xmieszający 1xwyciągający (jeszcze nie zainstalowany)
Filtr: mam w planach zrobić samodzielnie filtr - w ostatecznosci kupic wiec brak danych
Światło: Brak danych - ale wiem ze ma okolo 15-17k lm
Fotoperiod: aktualnie 20/4 za tydzień dwa 18/6
Nawozy: CANNA - rhizotonic,wega,flores,boost,pk13/14Trening: LST
Podłoże: 1. CANNA SEEDSMIX, CANNA Professional plus
Nasiona: 2xRED Posion od Sweet Seed 1x Cheese od Dinafem 1xAmnesia Gratis od Holenderskiego

Jakieś fotki wrzucę, UP'y będe starał się dodawać co tydzień.

Dzień 4 życia roślinek








A tu temperatura i wilgotność na początku nocy



Także do następnego!
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
kolejny up
spie****iłem sprawę, bo na początku za blisko lampa +wyciąg byl na off zaganiany byłem i zapomniałem o wiatraku :p

Teraz idą dobrze, kolejne doświadczenie.


Zdjęcie robione po zgaśnięciu lampy, dzień zycia aż głupio pisac.. 19 dzień a wyglądają jak 1.5 tygodnia no cóż

Tydzień temu przerzuciłem je do dużej, docelowej donicy 11l powoli zaczynam myśleć o filtrze, na razie na wyciągu położyłem mate węglową.

Fotki









 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Medium to zestaw Cenna pisałem w pierwszym poście, a na wierzchu to tak jak kolega pisze.

Brakło mi więcej, więc tak wygląda dziwnie muszę dokupić i posypać
 
Ostatnia edycja:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Przekręcił bym te doniczki żeby rośliny były na środku boxa
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Dzień 25

Przez te kilka dni się ostro podciągnęły, więc jest okej zrobiłem dziś im pierwszy trening porządnie bo dzień wcześniej lekko je nagiąłem. Zdjęcia zostały zrobione gdy panny miały noc i przed polaniem, lampa obniżona do 30 cm.

Fotki

Przed:



Po:



Red I

Red II


Amnesia

Cheese
 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
po co Ci canna terra vega jak masz świetną ziemię która zapewnia wszystko na wega
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Ziemia dobra, a canna jest od początku ze mną gdy zamawialem inne suple ale mimo to I tak mały % jej leje.
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
kolejny up dawno mnie nie bylo, ale to dlatego ze byłem można powiedzieć na urlopie nie planowanym :p
Rośliny już ładnie kwitną, a wiec nie mam pojęcia który to dzień flo, podobnie jak w poprzedniej uprawie haha..
Dziś poszły pierwsze dawki bosta i b.minimalna dawka canna flores.
Jutro prawdopodobnie będe robił jakiś lepszy filtr, bo aktualnie jest zatkany wylot matą węglową, gdy otworzy się boks to już daje intensywnie na chacie, wydaje mi się że oba redy najlepiej pachna :jaraczz:

Dzien 55/ przyjmijmy że flo 13 dzień szczęśliwy hah


DZIEŃ 55/13





RED I



RED II




Amesia




Cheese




ogolnie mialem wiecej fotek ale mi się wszystkie pomieszały i juz nie wiedzialem ktora to która panna, jeden red juz barwi drugi nie bardzo zobaczymy co to bedzie, musialem okolo 2-3 odrostow lekko łamać, bo pod nieobecność robiły co chciały.
Do następnego 5.
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
59/17
ten up szybszy, następny za tydzień aby już było cyklicznie..


RED I



RED II



Amnesia



Cheese





Red'y już powoli puchną, mają szybszy czas kwitnienia.
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Mam zdjęcia z przed tygodnia, ale aktualnie jestem poza miejscem gdzie stoi namiot, upa dodam w środę sam jestem już ciekawy zmiany. Miałem wyjazd pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół