nasiona marihuany

Energetyczna odmiana na trening

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Julia 21

Guest
Szukam gatunku dodającego energii i chęci do działania. Coś co można zapalić przed treningiem fizycznym (bieganie, siłownia, basen), albo przed wyjściem na miasto. Do tej pory nie interesowałam się odmianami, dopiero na tym forum przekonałam się ile jest gatunków i rodzajów działania. Teraz sobie przypominam, że czasem po paleniu mam ochotę coś porobić, a innym razem nic mi się nie chce, myślałam, że to zależy od chwilowego nastroju. Obecnie rośnie mi kilka automatów od Pana Pestki:
Auto Amnesia XXL
Auto Grapefruit
Auto Pineapple Express
Auto Skunk #1
Auto Cream Candy
Punk Devil Auto
Auto Northern Light
Auto G13
Zamawiałam je jeszcze przed zarejestrowaniem się na forum i nie wiedziałam nic o odmianach, chciałam tylko gatunki szybko rosnące. Teraz wiem już co to indica i sativa, ale nie znam konkretnych gatunków.
 
J

Julia 21

Guest
Tyle to już się nauczyłam, ale które konkretnie? Poza tym chciałabym, żeby mocno nie pachniały, a najlepiej wcale. Żeby nie było, że idę na łatwiznę - przeczytałam temat "mało śmierdząca, niezbyt wysoka", ale tam nie ma, które są energetyczne.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Tyle to już się nauczyłam, ale które konkretnie? Poza tym chciałabym, żeby mocno nie pachniały, a najlepiej wcale. Żeby nie było, że idę na łatwiznę - przeczytałam temat "mało śmierdząca, niezbyt wysoka", ale tam nie ma, które są energetyczne.

Destroyer, Mullum Super #5, Malawi, eee... IZISATIWA?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Te ktore mialem u siebie i fajnie dzaialaly oraz nie zamulaly wiec mozna je dac jako przedtrenigowke <lol>

Power plant, cindirella99, durban poison.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ostatnia edycja:
J

Julia 21

Guest
A ja miałam na myśli, że mam czas :) Cindirella99 - dopiszę do listy. Dzięki za podpowiedzi :)
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Wszyscy maja czas jak nie uprawiaja, a jak zaczna to nagle im sie odechciewa czekac kilka miesiecy. Wszystko ladnie wyglada na monitorze lub w opisie producenta, a rzeczywistosc jest inna.

Swoja droga kazda odmiana moze pozytywnie pobudzic jak zetniesz w odpowiednim czasie. Ja moge polecic Blue dream od HSO, choc jak kazda odmiana z pestki nie wiadomo na jaki fenotyp trafisz. Nie ma tak latwo.. To co mnie moze pobudzic, Ciebie moze sprowadzic do schizofrenii :D
 
J

Julia 21

Guest
Wyobraź sobie miły kolego, że na początku planowałam tylko wrzucić pestki do ziemi i wrócić do nich dopiero na ścinkę. Jednak z upływem czasu, przeczytanych stron na forum i godzinami spędzanymi przy roślinkach uprawa tak mnie wciągnęła, że teraz żałuję szybko zbliżającego się harvestu. W międzyczasie przerzuciłam się na indor i wydałam na to hobby dużo pieniędzy, których prędko nie odrobię. Mogłabym zajmować się krzaczkami cały czas, a palenie nie jest już jedynym celem. Więc nie powiedziałabym, że zaraz mi się odechce. Za karę dałabym Ci bucha, żeby zniszczyć tą równą liczbę, ale masz szczęście, bo jeszcze nie mogę :)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Mogłabym zajmować się krzaczkami cały czas, a palenie nie jest już jedynym celem. Więc nie powiedziałabym, że zaraz mi się odechce.

Zgodzę się z tym bo mi chyba też już większa frajde sprawia sama uprawa niz palenie. Ale nie będę ukrywał ze możliwość skrecenia jonta co wieczór jeśli tylko będę miał ochotę to też fajne jest;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Julia pokaż najpierw jakiegoś krzaka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół