nasiona marihuany

O co chodzi z tą "ekonomicznością" jedzenia produktów z THC?

Wyszukiwarka Forumowa:

pawellos2

Member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
23
Buchów
0
Witam, nie rozumiem pewnej rzeczy i mam nadzieje że ktoś z was będzie w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie. W internecie można znaleść mnóstwo teorii o tym że np ciasteczka z marihuaną mocniej kopią niż palona marihuana bo zażywamy praktycznie całą zawartość THC a przy paleniu około 20% itp itd jednak moim zdaniem jest to absolutna bzdura. Robiłem kiedyś masło konopne na próbę i z 3 gietów dobrej jakości ziółka zrobiłem 15 ciasteczek tak żeby wyszło po 0.2g na jedno ciastko i po zjedzeniu jednego nie poczułem w ciągu 2 godzin absolutnie nic, dopiero po drugim i kolejnych 2 godzinach coś tam posmyrało gdzie podczas palenia tego samego ziółka te 0.2g gwarantowało niezłą faze. No więc gdzie tu logika? Również wielokrotnie spotykałem się z teoriami że jak już robimy ciasteczka to zeby dobrze kopały trzebaby było dawać około gieta na jedno gdzie podczas palenia takim gietem można dobrze upalić 5 osób.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Bo masło trzeba dobrze zrobić. To nie takie hop siup. Temperatura, czas gotowania, rozdrobnienie i nie przypalenie ziółka. Za pierwszym razem trudno zrobić wszystko idealnie.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Jaki ten czas gotowania? podaj mi minimum i maksimum.
Czy jak będe za długo gotował to thc może wyparować?

Takie minimum to 1-1,5h, max myśle że 3h. Osobiście nie dałem rady stać i mieszać dłużej jak 2h.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół