nasiona marihuany

Czy zostawić łodygę uszkodzoną?!

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Cześć dziś byłem na spocie i zastałem pogryzione szczyty z 5 roslin 3 ucierpiały a jedna z nich straciła calkowicie glowe ale mnijesza o to i tutaj chce pokazac zdjecia jak to wyglada roslina dość poszarpana czyli glowny szczyt ale roslina dalej rośnie i chyba ma sie dobrze tylko nie wiem czy to za jakis czas nie pokaze oznak umierania rosliny a niechce stracic w ch*j plonu :/


to jest jedna z roślin która zostala uszkodzona ale widzę że boczny odrost dalej rośnie może asashi SL uzyć?


a tutaj drugie zdjecie jednej rosliny noo odgalezienia i wyglada to tragicznie ale widze ze roslina na chwile obecna rosnie i nie wiem czy ten szczyt wyj***ć czy go tak zostawić?

dalsza część tej rośliny wyglada tak




Proszę o pomoc bo to pilne bo w poniedzialek lub wtorek chce jeszcze male maniukir zrobić powycianać dolne odrosty te chhuja warte
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
ja to słabo widzę ( takie foty ), ale pomyśl że miały bardzo ciężki trening :p
 

Vegito

Świeżak :D
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
86
Buchów
0
Zostaw, co ma odpaść to odpadnie samo. Jak masz asashi to możesz popryskać i czekać aż natura sobie poradzi sama <coolpalacz>
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
rośnie i chyba ma sie dobrze tylko nie wiem czy to za jakis czas nie pokaze oznak umierania rosliny a niechce stracic w ch*j plonu :/

No i jaka masz inna alternatywe niż zostawić żeby dalej rosło? Przecież jak wyrwiesz teraz, to plonu z tego nie będzie na pewno - czy będzie? A ile zbierzesz tyle zbierzesz, przecież nikt dobrym słowem nie sprawi że plon się powiększy, więc nie rozumiem na co liczysz. I jeśli masz już tak skatowane te rośliny to po co chcesz je dobijać jeszcze jakims "maniukir" ? Coś ci pocieło i połamało rośliny a ty wmysliłeś że będziesz to ciął teraz dalej? Zostaw to w spokoju i wroc na spota za kilka tygodni, bo jeszcze coś spie****isz, takie jest moje zdanie. pozdro
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
No i jaka masz inna alternatywe niż zostawić żeby dalej rosło? Przecież jak wyrwiesz teraz, to plonu z tego nie będzie na pewno - czy będzie? A ile zbierzesz tyle zbierzesz, przecież nikt dobrym słowem nie sprawi że plon się powiększy, więc nie rozumiem na co liczysz. I jeśli masz już tak skatowane te rośliny to po co chcesz je dobijać jeszcze jakims "maniukir" ? Coś ci pocieło i połamało rośliny a ty wmysliłeś że będziesz to ciął teraz dalej? Zostaw to w spokoju i wroc na spota za kilka tygodni, bo jeszcze coś spie****isz, takie jest moje zdanie. pozdro

Czemu mam spie****ić? Rośliny rosną w najlepsze tylko dwie rosliny dostaly wpie**** tak porzadnie :D spota odwiedzam raz w tygodniu a nie jak ty ***any gamoniu dwa razy przy posadzeniu i przed zbiorami...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół