nasiona marihuany

Jaka odmiana? 120x120x200 i pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam kupilem taki zestaw:


-DiamondRoom Classic DM120 120x120x200cm namiot do uprawy

-Odbłyśnik BIG BIRD large 120x50 cm

-Zasilacz elektroniczny Lumatek 600W DIMM-4, 230V

-Wentylator Extractor TT 150mm Dual 405-520m3/h

-Lampa HPS Lumatek Dual 600W, 230 Volt

W zestawie byl jeszcze filtr, przewody, Caly zestaw nawozow Canna, Stacja pogody, miernik ph, CO2 w worku z grzybni itp.

Doswiadczenie mam tylko na outdoor, ale dosyc spore. Planowalem 9x11l i poprawcie mnie jesli sie mylę, af nie wyznaczają błędów wiec będą normalne.
1) Jaka odmiana da wymierny plon przy tym układzie. Najwazniejsze zeby wybaczala błędy i sie zmieściły przy takich parametrach.
2) Jedni piszą tak inni inaczej.Gdzie znajde jakies godne zaufania opracowanie na temat doboru proporcji oświetlania na poszczególnych fazach.
3) Mając całą game odrzywek brac gotową glebe? Oczywiście perlit i keramzyt planuje i musze doczytać o dolomicie.
4) Macie jakies rady dla nowicjusza ? :)
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
4) Tak jedną, wejdź na fotorelacje indoor i zobacz po ile czego. Nie ma nic czego byś nie znalazł. Po przejrzeniu będziesz wiedział sam najlepiej ile Ci pasuje. Odmian jest pełno i sam tez bym wołam zobaczyc co jak komu poszło wiec zobacz jak chłopaki lecą w in. Podpowiem tylko ze na taka powierzchnie 600 czy 2 x 400 w hps jest ok, wentyl wydaje sie tez ok. Na początek świec 150w albo jakaś CFLką.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Zalezy czy stawiasz na jakość nie plon badz plon nie jakosc badz troche to i to. Critical Kush , Mazar-i-Sharif ,Norther Lights od sensi White rusian , one dużo wybaczają :) Northern super idzie przy LST
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Nie doczytalem ze to nie af. Normalne jak najbardziej 9 przy af wsadzalbym 16.
Jezeli nawozy canny to wez ziemie tez canny terra pro, nie plus bo dla mnie to coco a nie ziemia :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół