nasiona marihuany

Moj pierwszy raz ;) czy to juz ??

Wyszukiwarka Forumowa:

ShaitanB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2018
Postów
16
Buchów
0
Witam ;) sprawa wyglada nastepujaco.Mam 2 roslinki Amnesia Haze Automatic Fem i uprawiam je w amatorskich warunkach w dosc malym boxie przy 2 swietlowkach Philipsa o lacznej mocy 3000lummenow (wiekszych nie moge dac ze wzgledu ze helikoptery czesto lataja i szukaja ;p ) trzymajac je od samego poczatku 18/6 oczywiscie podlewajac i do jakiegos czasu dawalem odzywki. Dzis mija 14tygodni i niewiem co z nimi robic. Niby zaczyanaja wyrastac nowe topki od dolu rosliny niby jakies te szczyty juz sa ( wydaje mi sie ze wieksze juz nie beda ) ale trichomy hmmm chyba nadal biale ....


---------- Post Zaktualizowany 16:33 ---------- Data pierwszego postu 16:31 ----------

[/COLOR]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Na 1 foocie liście jak z jakiejś koniczyny czy coś , ja tam bym trzymał jeszcze 2-3 tyg na pewno skoro białe co masz do stracenia, zoabczysz czy coś ruszyło.
 

ShaitanB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2018
Postów
16
Buchów
0
No racja nigdzie mi się nie spieszy i mogę poczekać jeszcze chwilę.
 

Andun

New member
Rejestracja
Sie 1, 2018
Postów
4
Buchów
0
Hej. Jak wysokie Ci panny wyrosły? U mnie maja 40 dni i mają 30-50cm. Ładnie kwitną ake nie wiem jak to jest. Czy jeszcze będą szły w góre? Mam tą samą odmiane.
 

ShaitanB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2018
Postów
16
Buchów
0
Ja jak pisałem jest to pseudo growbox z wiadomych przyczyn. Rośliny mają 14tygodni i ok 40cm
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół