nasiona marihuany

[LED Spectrolight Blast 400][MIX] czyli od Sasa do lasa u delavegasa. Runda II

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
No fakt, ten jeden wyjątek hehe ale Gnom osobiście przekonywał, że będzie gitarka i była! Wie co mówi.
Po drugie Gnom w domenie .ie, więc nie skłamałem do końca <peace>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A ten pocisk z drugiej foty to co to? Lubie takie topy - male, ale zbite jak kamienie. Obstawiam, ze taki wlasnie sort bedzie z tego krzoka ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
Zdaje się, że gorilla glue #4 x chemdog DD. Fajne palenie jest z tego - mocne i żywiczne
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dobrze im tam, widać jak swe liście unoszą do Pana swego hehe
 

Zabkowski

Active member
Rejestracja
Wrz 7, 2018
Postów
32
Buchów
0
Yoo wspomniales ze powyciagaly Ci sie, bo w trakcie indukcji miales za wysoko lampy? Czy poprostu w trakcie indukcji ida poprostu wyzej, rosna mocniej wiec mogles przychamowac obnizajac lampe ale tego nie zrobilrs? Co miales na mysli. Pozdro ;))
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
W trakcie indukcji miałem za wysoko lampy, a podczas niej idą po prostu wyżej, więc mogłem przyhamować je obniżając lampę. Właśnie to miałem na myśli hehe
Pierwsza uprawa na led, nowe doświadczenie. Następnym razem po prostu po przełączeniu 12/12 dam lampę niżej o wiele niżej. Tutaj zachowywałem przesadną ostrożność aby nie zrobić krzywdy zbyt dużą ilością światełka.
Nie ma też jakiejś tragedii, myślę, że jakość suszu będzie ok sądząc po jego panierce hehe
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
Proszę nie spamować, to jest porządna fotorelacja <joint>
Ścięte wszystko bo jęzor do dupy uciekał, zjarane dawno hehe Proszę moda o przeniesienie do zakończonych i odznakę.
Jutro upik Panowie! Akurat miną 2 tygodnie to większy progres będzie widoczny. Jak się obrobię w miarę z czasem to postaram się też lepsze fotki porobić.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
Prawie wyrobiłem się przed północą hehe. Cóż mogę powiedzieć - faktycznie trochę kaszana. Póki co LED-delavega 1:0. Porosły mi patyczaki, musiałem je dziś podwiązać sznurkami jak jakieś marionetki :) Na pewno nie jest to grow, którym będę się szczycił ale doświadczenie wpada i to się też dla mnie liczy i motywuje jeszcze mocniej do kolejnego projektu. Niekoniecznie zadowalającą ilość powinna wynagrodzić jakość bo kwiaty wyglądają i pachną cudnie. Dość jęków - fotki!

White Walker Kush



Strawberry Glue









Gorilla Glue#4 X Chemdog DD




Chyba Somango





Z namiotu:







 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
Siemka załoga! Miał być dziś up ale niestety zdążyłem zrobić fotki w małym namiocie i nie mogłem odpalić aparatu. W międzyczasie skosiłem 4 roślinki, dziś poszła pod nóż reszta. Ze 2 sztuki mogły jeszcze postać kilka dni, reszta gotowa. Trochę też musiałem ciąć aby wszystko to logistycznie dobrze rozegrać. Szykuję się poważnie do kolejnego projektu.
Tutaj na pewno jeszcze będą fotki suszu i podsumowanie.
Z ilości żywicy na tych krzakach jestem mega zadowolony. Podobają mi się te topy spod LEDów. Powtarzam się ale jestem pod wrażeniem!

Zapraszam na up z małego namiotu:
https://www.forum.haszysz.com/showt...eam-La-Confidental-Sweet-Tooth-Critical/page3

edit:
to może Stawberry Glue na początek? ;)
DSC01013.JPG


DSC01021.JPG


DSC01018.JPG


DSC01017.JPG


DSC01019.JPG


DSC01028.JPG
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,038
Odznaki
4
Siemka! Czas kończyć powoli, nie mogę się zebrać ;) będę miał chwilę czasu to zrobię fotki reszty. A tymczasem...

Sour Dog - GGS



Somango - Seedsman




Strawberry Glue - TH Seeds






Ciąg dalszy niebawem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół